Tatil-KonaklamaTurizm

TİTANİC DELUXE BODRUM’UN LEZZET HİKÂYELERİ

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’in Ege’nin en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda misafirlerini ağırlamak üzere hizmete açtığı Titanic Deluxe Bodrum’un hepsi birbirinden özel ve farklı tatlar sunan restoranları tatilinizde size ve sevdiklerinize lezzet şöleni yaşatacak.  

Kapısından girdiğiniz andan itibaren şampanya ile karşılandığınız Titanic Deluxe Bodrum, yemek yemeyi keyfe dönüştüren, uzman şefler eşliğinde her damak tadına hitap eden,  zengin açık büfe ana restoranının yanı sıra Türk, İtalyan, Uzakdoğu mutfaklarından özel lezzetler sunan à la carte restoranlarında da dünyanın ayrıcalıklı damak tatlarını en usta şeflerin ellerinden misafirlerine sunuyor.

Titanic Hotels’in dilden dile dolaşan lezzet serüveni, hepsi birbirinden kusursuz restoranları, mükemmel sofraları Titanic Deluxe Bodrum’da da misafirlerini bekliyor. Özellikle Titanic otellerine özgü pastane konsepti ile misafirler sevdikleri ile birlikte keyifli çay saatleri geçiriyor. 

Uzakdoğu mutfağını seven, farklı tatları denemek isteyen misafirlerine özel lezzetler sunan Nori, Titanic Deluxe Bodrum’un en iddialı a la carte restoranları arasında yer alıyor. Deniz mahsulleri ve balıktan vazgeçmeyenler için enfes tatlar sunan Begonvil Restoran, özellikle bol çeşitli mezeleri ile dikkat çekiyor. Deniz kenarında, muhteşem Ege manzarası ile iç içe olacağınız Begonvil Restoranın lezzetleri damağınızda unutulmaz izler bırakacak.

Titanic Hotels’in İtalyan Mutfağı konusunda fark yaratan başarısı La Paglia ve Pascarella Restoranları ile devam ediyor. Müdavimlerinin vazgeçemediği, klasik İtalyan lezzetlerinin şefimizin özel yorumuyla birleşmesi ile damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakan a la carte restoranımız Pascarella Titanic Deluxe Bodrum’da favori adresiniz olacak.

Bir Titanic Hotels klasiği olan tescilli markamız Beef Grill Club Titanic Deluxe Bodrum’da da misafirlerini ağırlıyor. Et severler için pek çok özgün seçenek sunan Beef Grill Club’un Himalaya tuzuyla olgunlaştırılan Dry-Aged Beef lezzeti favorileriniz arasındaki yerini alacak. Sunduğu lezzetlerin yanı sıra keyifli ve şık atmosferi ile de fark yaratan Beef Grill Club’ta yerinizi hemen ayırmalısınız.

Döner ve pide tutkunlarının damaklarında unutulmaz bir lezzet bırakan Pide Pan tüm Titanic otellerinde olduğu gibi Titanic Deluxe Bodrum’da da vazgeçilmez olacak. Bir Türk mutfağı klasiği olan döneri Pide Pan farkıyla denemelisiniz.

Tatiliniz boyunca Ege’nin kusursuz atmosferinde özenli ve özgün dekorasyonlu restoranlarda her gün farklı bir ülkenin mutfağını keşfedebileceğiniz eşsiz lezzetler vaat eden Titanic Deluxe Bodrum misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. Tatilde gurme lezzetlerden vazgeçemeyenler Titanic Deluxe Bodrum’dan da vazgeçemeyecek.

 

www.titanic.com.tr