Tatil-KonaklamaTurizm

THE SPA AT MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA DOĞANIN DİNGİNLİĞİNİ HİSSEDİN

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’un vücut, saç ve cilt bakımını içeren Orman Terapisi ile doğanın huzur veren dinginliğini vücudunuzda hissedebilirsiniz. Orman Terapisi bakımının içeriğinde bulunan uçucu yağ ile yapılan vücut, cilt ve saç derisi bakım masajları ile modern yaşamın günlük stresinden uzaklaşarak ruhunuzu ve vücudunuzu huzur ile doldurmanın tam zamanı.

Eşsiz bakımları ve lüks hizmetleriyle iç huzurun keşfine ev sahipliği yapan The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’un Orman Terapisi bakımı, saç derisi, cilt ve tüm vücuda uygulanan sıcak taş masajıyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Orman Terapisi bakımı, stresi ve gerginliği ardınızda bırakmanızı sağlayacak derin bir vücut masajıyla başlayarak, ardından eller ve ayaklara yapılan büyüleyici ılık kil masajıyla devam ediyor. Vücut masajlarının ardından cilde yapılan arındırıcı kil maskesiyle toprak ile bütünleşmenizi sağlayan Orman Terapisi bakımı, sükuneti içinizde hissettiren saç masajıyla ise zihninizi rahatlatmaya yardımcı oluyor.

Siz de The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum’un, doğanın dinginliğini hissettiren Orman Terapisi bakımını yaptırmak istiyorsanız  lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.