Tatil-KonaklamaTurizm

THE BODRUM EDITION TEMMUZ AYI BOYUNCA HER GÜNÜ FARKLI DENEYİMLERLE DOLU BİR YAZA KAPILARINI AÇTI

Türkiye’nin büyüleyici Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, bu sezon da çağdaş ve lüks otel deneyiminin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Schrager’in yenilikçi konsepti ile dizayn edilen The Bodrum EDITION, Türk Rivierası’nın berrak sularına bakan eşsiz manzarası ve geniş sahili ile doğal bir amfi tiyatro formunda. Sezon açılışını gerçekleştiren The Bodrum EDITION, Temmuz ayı için hazırladığı benzersiz programıyla misafirlerine rüya gibi bir tatil yaşatarak onları Tilkicik koyunda hayat bulan bir Ege ütopyasıyla tanıştıracak.

2020 yazında üçüncü sezonuna başlayan The Bodrum EDITION, 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı restoranı Morena, ödüllü Spa’sı ve yenilenerek daha da genişletilen BEACH CLUB’ıyla kapılarını muhteşem bir yaza açıyor.

TÜM DUYULARI HAREKETE GEÇİREN DENEYİMLER EDITION’DA

Ege Denizi’nin sonsuz maviliğine eşlik eden imza EDITION kokteyller, klasik lezzetlere eşlik eden gurme tatlar ve fresh içecekler, eğlence ve sanatla birleşerek Beach Club’da bir araya geliyor.

Akdeniz bölgesinin zenginliğinden ilham alan, “Olduğun gibi gel” diyen rahat ama şık restoran Morena’nın yenilenen menüsü, misafirlerine birbirinden lezzetli tatlar sunuyor. Morena’da her perşembe saat 19.00’da başlayan Pizza Pop-Up akşamlarında odun fırınından çıkan özel pizzalar tadıma sunulurken; Pazar günleri BBQ Sundays konseptiyle ateşte pişen lezzetler misafirleri bekliyor.

Dinlenmek ve eğlenmek kadar yaratıcılığa da önem verenler için The Bodrum EDITION bu sezon küratörlüğünü Sedef Gali’nin yaptığı Art House konseptini hayata geçiriyor.  İki haftada bir Cuma günleri değişen konseptiyle Art Dinner tüm misafirlere akşam yemeği eşliğinde sanatsal bir çalışmaya imza atma fırsatı sunarken, Pazartesi hariç her gün saat 15.00’ de Drink and Draw buluşmaları gerçekleşiyor. Misafirlerin hem resim çizip hem de Beach Bar’ın imza kokteyllerini tatma fırsatı bulacağı Drink and Draw atölyesiyle sanatla dolu bir yaz tatili sizleri bekliyor.

The Bodrum EDITION her gün, Beach Bar’da resident DJ performansı ile öğleden sonra hareketlenmeye başlıyor. Güneşin yakıcılığına serinletici bir mola vermek isteyenler, The Bodrum EDITION mutfağından çıkan ve sıra dışı lezzetlerin karışımıyla ortaya çıkan By-Design dondurma ve sorbeleri tadabiliyor.

Güneşin ve denizin tadını çıkarırken alışveriş yapmak isteyenler içinse  Beach Club’da yaz boyunca Pop-Up mağazaları olacak olan Haremlique ve Les Benjamins markalarının en yeni koleksiyonları sergileniyor.

The Bodrum EDITION’da Sosyal Mesafe ve Hijyen önlemleri en üst seviyeye taşındı  

Sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum EDITION’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan  asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.