TCHİBO INTERNET MAĞAZASI’NDA AÇIK ARTIRMA UYGULAMASI BAŞLADI

Takipçilerine her hafta birbirinden farklı, kaliteli, şık ve fonksiyonel ürünler sunan Tchibo, 13 Eylül tarihinden itibaren  www.tchibo.com.tr internet mağazasında bir ilki gerçekleştirerek takipçilerini, alışverişin en keyifli hali olan açık artırma uygulamasıyla buluşturdu.

Yıllardır hayatı kolaylaştıran ürünleriyle tüketicilerine farklı dünyalar sunan Tchibo, 13 Eylül tarihinden itibaren www.tchibo.com.tr internet mağazasında gerçekleştirmeye başladığı Açık Artırma Uygulaması’yla bir ilke imza attı. Açık artırmada, Tchibo’nun fonksiyonel ve kaliteli ürünleri, seyahat ve etkinlik biletlerinin yanı sıra ve Partner segmentinde yer alan çeşitli markaların ürünleri satışa sunuluyor. Açık artırmanın yayında olduğu süre boyunca, katılımcılar beğendiği ürünlere dilediği tutarda teklif vererek hesaplı ve keyifli alışverişin tadını çıkarıyor.

Açık Artırma süresinin dolduktan sonra, Tchibo tüm teklifleri değerlendirerek kazanan kişilere karar veriyor. Tüm katılımcılara Tchibo tarafından e-posta gönderilerek sonuç bildiriliyor. Ardından 24 saat içerisinde kazanan katılımcılar, Tchibo Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak, katılımcının teklif ettiği tutarı kredi kartından tahsil ediyor. İşlem tamamlandıktan sonra ürün katılımcıya ulaştırılıyor.

Tchibo açık artırma günleri, her çarşamba bir sonraki salı gecesine kadar www.tchibo.com.tr internet mağazasında takipçileriyle buluşuyor. Tchibo, alışverişte heyecan arayan Tchibo takipçilerini açık artırma günlerine bekliyor.