İSTANBUL COFFEE FESTİVAL’DE YILDIZ YAĞMURU BAŞLIYOR

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Prime, iletişim sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Coffee Festival’de kahve keyfini birbirinden özel müzik performanslarıyla buluşturacak.       21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan festivalde, Deniz Tekin, Sufle, Emir Ersoy, Kalben, Gökcan Sanlıman, Bülent Ortaçgil ve Gripin gibi popüler isimler sahne alacak. Türk Telekom Prime üyeleri, kahve keyfinin yanı sıra eğlencenin de doruğa çıkacağı festivalin biletlerini yüzde 50 indirimle alma şansına sahip olacak. Festivalde kurulacak Prime Lounge’da ise sürpriz hediyeler kazanma şansı ile birlikte Türk Telekom’un yeni klavyesi TAMBU’yu da deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Türk Telekom’un ayrıcalıklı bir dünya sunan markası Türk Telekom Prime, 4’üncü kez gerçekleştirilecek İstanbul Coffee Festival’de misafirlerine sürprizlerle dolu eşsiz bir festival deneyimi yaşatacak. “Kat Kat Hayat” mottosuyla müşterilerine özel teklifler sunan ve bu kapsamda İstanbul Coffee Festival’in iletişim sponsorluğunu üstlenen Türk Telekom Prime, 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park sahnesinde müzik dünyasının dev isimlerini de ağırlayacak.

Bülent Ortaçgil’den Kalben’e birçok isim sahne alacak

Eğlencenin doruğa çıkacağı İstanbul Coffee Festival’de, Türkiye’de şehir müziğinin kült ismi Bülent Ortaçgil ve ünlü rock grubu Gripin’in yanı sıra son dönemde online kanallardan paylaştığı şarkılarıyla milyonlarca kişiye ulaşan genç sanatçı Deniz Tekin, alternatif-elektronik pop müzik parçalarıyla büyük beğeni toplayan Sufle, prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, akustik performansıyla son döneme damgasını vuran Kalben ve şarkılarıyla yeni neslin dikkatini çeken müzisyen Gökcan Salıman da misafirlere müzik ziyafeti yaşatacak.

Türk Telekom Prime üyelerine yüzde 50 indirim fırsatı

Kahve keyfine, Muud sahnesindeki özel performansları ekleyen bu festival kapsamında, Türk Telekom Prime müşterileri, biletlerini yüzde 50 indirimle almakla kalmayacak; diğer katılımcılarla birlikte Türk Telekom Prime Lounge’daki ikram ve özel hediyelerle unutulmaz bir deneyim yaşama şansını elde edecek. Ek olarak katılımcılar, etkinlik kapsamında kurulan deneyim alanında Türk Telekom’un platform özellikli dijital klavyesi TAMBU’yu keşfetme fırsatına sahip olacak.

İstanbul Coffee Festival Sahnesi Programı

21 Eylül Perşembe:

15.30-16.30       Deniz Tekin

16.30-17.30       Sufle

22 Eylül Cuma

15.30-16.30       Sufle

16.30-17.30       Emir Ersoy

18.30-20.00       Kalben

23 Eylül Cumartesi

16.30-17.30       Gökcan Sanlıman

18.30-20.00       Bülent Ortaçgil

24 Eylül Pazar

15.30-16.30       Deniz Tekin

18.30-20.00       Gripin