Güncel

TANITIM İLK ADIMDA BAŞLIYOR

Bodrum’da dünyaca ünlü turizm, emlak ve inşaat sektöründe yer alan firmalar Milas Bodrum Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali Bagaj Alım Salonu’na kurulan stantda tanıtılmaya başlandı.
Muğla’da otomotiv, inşaat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren Özer Group bünyesindeki Via Tasarım Reklam ve Danışmanlık Limited Şirketi tarafından Milas Bodrum Havalimanı’nın iç ve dış hatlar terminallerindeki bagaj alım salonlarına “En İyi Bodrum Projeleri” adı altında kurulan stantlarda Bodrum’ un dünyaca ünlü emlak. İnşaat ve turizm sektöründeki firmaları tanıtılmaya başlandı. Günün 24 saati İngilizce ve Türkçe verilen hizmette 40 firmaya ait sektörel bilgiler ve Bodrum’ un güncellenmiş son haritası alıcı ile satıcı ilk noktada buluşturmayı hedefledi.
Dev LCD ekranlarda şirketlerin tanıtımı yapılırken İngilizce ve Türkçe hazırlanan katalog, CD ve broşürler bagajlarını almak için Bodrum’a ilk adımını atan yolculara verilmeye ilgi duyanlara projeler anlatılmaya başlandı.
Bodrum’da özellikle inşaat firmalarının bu tanıtım ile çok ciddi ve milyon dolarlık satışları gerçekleştirmeyi başardıklarını belirten şirket yöneticisi Berk Özer “Bodrum’un ülkemizde ve dünyada en bilinen marka ve değerlerini günde ortalama iç hatlarda 7300 , dış hatlarda ise 5000 kişi ile buluşturuyoruz. Bodrum’ a gelenler attıkları ilk adımda akıllarındaki tüm sorulara buradan ulaşabiliyor” dedi. Özer; bir yıl içerisinde yaklaşık 160 bin katalog ve broşür dağıtımı yaptıklarını söyledi.