Tatil-KonaklamaTurizm

SUSONA BODRUM’UN YEREL DENEYİM HİZMETLERİYLE BODRUM YARIMADASI’NDA UNUTULMAZ BİR TATİL İMKANI

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, Torba’da kendine ait koyunda ayrıcalıklı bir lüks tatil sunarken yerel deneyimlerle misafirlerinin tatilini eşsiz Bodrum Yarımadası’nın hem karasına hem denizine taşıyor.

İlgili görsellere https://we.tl/t-MESLMhYwoY linkinden erişebilirsiniz.

Her detayı ince düşünülmüş bir kişiselleştirilmiş tatil deneyimi sunan Susona Bodrum, muhteşem doğası, sofistike mimarisi ve ödüllü lezzetlerinin yanı sıra bulunduğu yöreyi ve kültürünü keşfetmek isteyenlere eşsiz deneyimler sağlıyor. Susona Bodrum, antik çağlardan beri pek çok uygarlığın buluşma noktası olan ve benzersiz kültürel mirasa sahip Bodrum’da, günümüz alışkanlıklarını ve lezzetlerini meraklılarına bu unutulmaz deneyimlerle sunuyor.

‘Ege Şarap Bağları Turu’ ile iş birliği sağlanan civar bağlarda yerel şarap ve peynir tadımı gerçekleştiriliyor. Misafirler bu sayede gökyüzünün Ege Denizi ile buluştuğu doğanın kalbinde, Bodrum bölgesinde bulunan yerel üzüm bağlarını keşfetme imkanı buluyor. Bu topraklarda üretilen yerel şarap ve peynir eşleştirmelerini içeren bu hizmet, keyifli ve unutulmaz bir gastronomi deneyimine dönüşüyor.

Bodrum’da mutlaka denenmesi gereken yerel deneyimlerden biri de balık tutmak. ‘Catch Me If You Can’ etklinliğinde misafirler sabahın ilk ışıklarında Susona Teknesi ile balık tutmanın keyfini çıkarıyor ve yakaladıkları balıklarla Executive Şef Gökhan Sinmaz ile öğle yemeklerini hazırlayabiliyorlar.

‘BBQ Under the Stars’ da Susona Bodrum’un özel etkinlik düzenleme imkanı bulunan Talay Lounge’ini keşfetme imkanı sağlıyor. Sevdikleri, iş arkadaşları veya ailesi ile birlikte unutulmaz etkinlikler için tercihe özel hazırlanan barbekü menüleri keşfeden misafirler yıldızların altında, enfes Ege Denizi manzarası eşliğinde barbekü ziyafetinin tadını çıkarıyor.

Susona Bodrum her biri nefes kesici Ege Denizi ve doğa manzarası sunan modern ve sofistike oda, çoğunda özel havuz ve bahçe bulunan süit ve dört-yedi odalı villalardan oluşan toplam 70 odası ile misafirlerini lüks ve zevklerine göre şekillendirilmiş bir tatil sürdürmeye yıllarca akıllarda kalacak anılar biriktirmeye çağırıyor.