EtkinliklerNe-Nerede

SUSONA BODRUM, HAZİRAN AYINA “PERFECT WEEKEND” İLE MÜKEMMEL BAŞLADI

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum, 2-4 Haziran’da gerçekleşen “Perfect Weekend” etkinliği ile haziran ayına mükemmel bir başlangıç yaptı.

Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli denizkızlarından esinlenerek adlandırılan Susona Bodrum, birbirinden farklı konseptlerdeki restoranları, kişiye özel deneyim paketleri ve büyüleyici manzarasıyla dingin ve huzurlu bir tatil vadederken; yaz boyunca sunduğu etkinlikleriyle misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

2-4 Haziran’da gerçekleşen “Perfect Weekend with Susona Bodrum”, seçkin konuklarına şehrin telaşından uzaklaşarak Bodrum’da geçirecekleri muhteşem bir hafta sonu deneyimi sundu. ”İyi yaşamayı biliyorsan sana her gün hafta sonu” mottosuyla yayın hayatına 2015 yılında giren ve takipçilerine dünyanın farklı noktalarından konaklama önerileri sunan Perfect Weekend Mag, yeni nesil lüks seyahat ve yaşam yayını olarak öne çıkıyor. Kubilay Sakarya ve Fulya Sezen yönetimindeki Perfect Weekend ekibi, uzun yıllar sonra Bodrum’da gerçekleştirdikleri bu ilk etkinliklerinde Susona Bodrum’un lüks ve sürdürülebilir değerlerinden esinlenerek gerçekleştirdiği etkinliklerle katılımcılarına keyifli anlar yaşattı.

Cansu Akın, Ahmet Aksöz, Karya Çandar, Gamze Biran, Pelin Taşkıran, Murathan Akın, Kubilay Sakarya, Fulya Sezen, Tuna Mert, Serkan Ennaç, Rana Korgül gibi alanında tanınan influencer ve editörlerin yer aldığı keyifli hafta sonu boyunca, konuklar Susona Bodrum’un muhteşem doğası, özgün mimarisi ve eşsiz lezzetleri eşliğinde birbirinden farklı workshop’lara katıldı. Konuklar Homemade Aromaterapi ile lavanta workshopuna katıldı, ressam Pınar Birim ile soyut resim atölyesinde yaratıcılıklarını dışa vururken, iyi yaşam uzmanı Diğdem Girici ile yapılan ses banyosunda huzurlu anlar geçiren misafirler deniz ve doğayla iç içe bir ortamda Susona Bodrum’un sunduğu kişiselleştirilmiş konaklama deneyiminin tadını çıkardılar.

Sezon boyunca farklı etkinliklere yer verecek Susona Bodrum’da lüks dokunuşların huzur ve eğlenceyle bütünleştiği tatil fırsatlarını kaçırmayın!

Rezervasyon ve bilgi için: 0252 211 27 00