Güncel

ANTHAVEN, BODRUM’DA İDDİALI BİR SEZONA DAHA HAZIR

Bodrum Aspat Koyu’nda yer alan Anthaven, doğal güzelliklerinin yanı sıra, yeme-içmeden spora, modadan güzelliğe yaşamın her alanına dokunan dünyaca ünlü onlarca seçkin markaya ev sahipliği yapıyor. Tekne limanı ve helikopter pisti sayesinde denizden ve havadan ulaşım imkânı bulunan Anthaven, tarihi dokusu ve kendine has doğal güzellikleriyle misafirlerini bekliyor.

Bodrum’un en masalsı plajlarından birine ev sahipliği yapan Aspat Koyu, lüks ve konforun bir arada sunulduğu Anthaven’ın olanaklarıyla bu yaz da Bodrum’un gözdesi olma iddiasını koruyor. Hem Bodrum’un yerel dokusundan hem de dünyanın farklı kültürlerinden esintiler taşıyan Anthaven Çarşı, misafirlerine sunduğu geniş aktivite seçkisi sayesinde tam kapasiteyle sezona hazır. Tekne limanı ve helikopter seferleri ile denizden, havadan ve karadan olmak üzere farklı ulaşım seçeneklerine sahip Anthaven’da aynı zamanda açık otopark ve elektrikli araç şarj üniteleri de bulunuyor. Ayrıca, Anthaven’ın incisi Radisson Collection Hotel Bodrum misafirlerine üst düzey bir konaklama deneyimi sunarken, günün her saatine ve her zevke uygun mekanlar Anthaven Çarşı’yı bu yazın da iddialısı yapıyor.

Bodrum’u Anthaven’da Yaşamak: Doğa, Lezzet, Keyif ve Eğlence

Farklı mutfakların leziz örnekleriyle Anthaven Çarşı, Bodrum’un gözde lezzetlerini bir araya getiriyor. Zengin menüsü ile Big Chefs, daima taze ve lezzetli deniz ürünleriyle Hadibalık, meyhane kültürünü yeniden yorumlayan Buselik, Uzakdoğu menüsüyle Sake-Wa, rahat ve eğlenceli ortamıyla Minister Pub Anthaven Çarşı’da misafirlerini bekliyor. Sıcak-soğuk kahveleri ve atıştırmalıkları ile Starbucks, Kahve Dünyası, Karabatak Aspat ve Vi Cafe molalara keyif katıyor.

Anthaven Çarşı’da ayrıca zengin kavıyla Antre Gurme ve ferahlatan lezzetleriyle Bitez Dondurma’nınyanı sıra CarrefourSA Gurme, Fırınya, Juniper, Kayhan Burger, Mantımia, Samsunlu Nuri Usta Pidecisi, W Point ve Yüksek Kardeşler Midye gibi farklı lezzet durakları da gün boyunca hizmet veriyor.

Alışveriş tutkunlarına Aspat’ın esintili havasında zengin bir alışveriş deneyimi sunan Anthaven Çarşı, dünyaca ünlü ve seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. Anthaven Çarşı’da Brooks Brothers, Buldans, Chakra, D&R, Eve Shop, Gotwob, Koçak, Lermi Butik, MudoMarina, Network, Halare Aroma Terapi, Bodrum Mum ve Zeki Triko gibi iddialı markalar yer alıyor. Karabatak’ın eşsiz lezzetlerini farklı bir atmosferde de sunan Karabatak Galery de sanat severleri bekliyor.

Patili dostların da unutulmadığı Anthaven’da Astropet ve Vegas Veteriner Kliniği haftanın her günü açık. Ayrıca, Bu Bi Sörf Okulu ve Mirgi Yatçılık hizmetleri ile denizin tadını sonuna kadar çıkarmak da mümkün. Kulis Kuaför ve Sanitas Spa ise yetkin kadrosu ile günün her anı iyi hissetmenizi sağlıyor.

Anthaven hakkında detaylı bilgi www.anthaven.com.tr adresinden alınabiliyor.