Sunger Pizza Restaurant

Sunger Pizza Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:160 D:1, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 08 54

Sunger Pizza Restaurant Yol Tarifi

Sunger Pizza Restaurant

Sunger Pizza Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd. No:160 D:1, Bodrum – Muğla olan Sunger Pizza Restaurant, işletmesine (0252) 316 08 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sunger Pizza Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sunger Pizza Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sunger Pizza Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sunger Pizza Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sunger Pizza Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sunger Pizza Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sunger Pizza Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sunger Pizza Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

1.662 thoughts on “Sunger Pizza Restaurant

 • 19 Eylül 2020 tarihinde, saat 00:55
  Permalink

  Her yedigin tabakta ayri Guzel bir tat..Bol secenek makul fiyat..4eylül19yine güzel..yine.güzel..şarap-bolonez-large mntr+pprni..143.-yine Eylül ; 2020 misafirlerimiz de çok keyif aldı şarap,peynir tabağı,Ege salata jumbo sünger pizza ve soda , su dörtyetmişbeş sterlin 10 pp.

 • 6 Ağustos 2022 tarihinde, saat 12:15
  Permalink

  Büyük beklenti ile gittim fakat içinde pişmemiş soğan, sıradan konserve ton ve pişmemiş sakız gibi kalamar olan bir pizza ve tuzsuz çökertme kebabı vardı. Belki yoğunluktandır demek istiyorum ama her zaman kapıda kuyruk olan bir işletme. Fiyat konusu ise kişiye göre değişir. Bana göre lezzete göre fiyat biraz yüksek. Günün sonunda lezzet ödediğim hesaba değmedi.

 • 10 Ağustos 2022 tarihinde, saat 20:40
  Permalink

  öncelikle pizzanın, hazır pizza olma ihtimali yüksek çünkü hamuru taze olmak bir yana dominos pizzayı andırıyordu. pizzaların boyutlara göre fiyatlandırılması da buranın bir pizzacısan çok bir pideci olduğuna kanıttıe. sünger pide. fiyatlar hizmete nazaran aşırı yüksek, kullanılan malzemeler de tam aksi düşük kalitedeydi. somonlu ve nicos pizzaları deneyimledik ve anlayacağınız üzere hiç memnun kalmadık. hamur kaliteden yoksun bir dominos pizza hamuru gibiydi. malzemeler de kesinlikle lezzetli ve kaliteli değildi..ancak garsonlar ve çalışanlar konusunda hiçbir sıkıntı yok.
  zannımca işletmeci, buradan para kazandığını düşünerek hiçbir geliştirme ya da mutfağı güzelleştirme amacı gütmüyor.

 • 17 Ağustos 2022 tarihinde, saat 09:53
  Permalink

  Öncelikle karşılama ve ekip güleryüzlü bunun için teşekkür ederim. Bununla beraber memnun kalmadığım çok fazla hizmeti oldu. 4 kişi gittik, toplam 650 TL hesap geldi. Ama aldığım lezzete değdi mi tartışılır. Ben penne arabiata makarna istedim, içinde sıfır acı vardı, domatesli makarna isteseydim daha mantıklıydı. Biranın yanında yemek için patates söyledik, 1 saat sonra getirdiler iptal ettik. Pizza hamurları da geçen seneye göre oldukça kalın geldi. Daha çok pide yiyormuşuz gibiydi. 3 senedir buraya geliyorum, lezzetinde belirgin bir düşüş var bence. Umarım eski kalitenize dönebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.