SONBAHARA BEYMEN CLUB İMZASI

Beymen Club, 2016 Sonbahar/Kış sezonunda modern kadın ve erkeği yeni vazgeçilmezleriyle buluşturuyor. Beymen Club dokunuşlarıyla zamanın ruhunu yakalayan koleksiyon renkleri, geometrik ve grafik desenleri ile yeryüzünün kuşbakışı görüntüsünden izler taşıyor. Günlük giyimin en şık ve güncel haline, heyecan verici tasarımlarıyla hayat veren Beymen Club, yeni sezonda doğadan aldığı ilhamı, şehir hayatının gereksinimleriyle buluşturarak daha rafine, dinamik, modern ve rahat tasarımlara imza atıyor.

Beymen Club 2016 Sonbahar/Kış sezonu kampanya çekimleri İngiltere’nin Manchester şehrinde gerçekleştirdi. The Smiths, Bee Gees, Oasis ve The Stone Roses gibi büyük grupların doğduğu, popüler müziğin çıkış noktası olan Manchester’ın, Beymen Club’ın genç, dinamik ve yaratıcı ruhunu en iyi şekilde yansıtan sinema platosu niteliğindeki sokaklarında yapılan çekimler ünlü fotoğrafçı Koray Birand’ın imzasını taşıyor. Styling’ini Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin yaptığı kampanya, zevkleri, tercihleri ve yaşam stilleriyle ortak bir noktada buluşan stil sahibi insanları konu alıyor.

  • BEYMEN CLUB KADIN 2016-2017 Sonbahar Kış

Beymen Club’ın DNA’sını oluşturan renkler, ekose desenler, melanjlar ve dokulu trikolar Beymen Club Kadın 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun ruhunu yansıtıyor. Beymen Club için özel tasarlanan dokulu ve desenli kumaşlar, şifon, ipek, krep ve ince yünlülerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda maskülen kumaşlar feminen dokunuşlarla yeni bir kimlik kazanıyor. Trikolardan elbiselere, eteklerden dış giyime kadar farklı modellerde değişik doku ve boyutlarda sıkça kullanılan romantik çiçek ve kuş desenleri koleksiyonun feminen kimliğini tamamlıyor. Nakışlar, baskılar, parlak taş, dantel ve zımba detaylarla  zenginleşen Beymen Club Kadın 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda ipek gömlekler, parkalar, gömlek elbiseler, el örgüsü kazaklar, desenli elbise ve takımlar geniş yer tutuyor. Haki, lacivert ve indigonun hardal ve mavi tonlarıyla kombinlendiği koleksiyonda Beymen Club’ın sevilen logosu basic trikolarda ve yaka detayı olarak ceketlerde sıkça karşımıza çıkıyor. Beymen Club Kadını’nın favorisi Gova ayakkabı yeni sezon da da farklı renkleri ve taş detayları ile göz alıyor.

  • BEYMEN CLUB ERKEK 2016-2017 Sonbahar Kış

Doğadan ilham alan Beymen Club Erkeği, 2016-2017 Sonbahar Kış sezonunda şıklık ve rahatlıktan ödün vermiyor.

Klasik pantolonlar ile kombinlenen denim ve comfort fit gömlekler, şehri oluşturan binalar ve yollardan ilham alarak tasarlanan grafik t-shirt, sweatshirt ve kazaklar koleksiyonun genç görünümünü tamamlıyor.  Son yılların yükselen trendi “layering” üst üste giyilen yelek, ceket, paltolar ile bu sezon da hakimiyetini sürdürüyor. Gri, mavi, hardal rengi ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda rahatlığın simgesi eşofmanlar da yer alıyor.