Kingston’dan Yeni Yüksek Korumalı USB Bellekler

Kingston Digital, IronKey’e İlişkin Gelecek Planlarını Açıkladı

Kingston Technology’nin flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., kısa zaman önce satın aldığı üstün güvenlikli USB bellekleri ve depolama birimleriyle tanınan IronKey’e ilişkin gelecek planlarını duyurdu. Mevcut IronKey müşterileri, bundan böyle Kingston markasından teknik destek alacak. IronKey ile birlikte FIPS 140-2 Level 3 güvenlik sertifikasına sahip yeni Kingston USB bellekler, yüksek korumalı donanımlarıyla fark yaratacak.

Dünyanın bağımsız lider flash bellek üreticisi Kingston Digital Inc., kısa zaman önce satın aldığı IronKey markasına ilişkin planlarını açıkladı. 2004’ten bu yana lider olduğu USB pazarında Kingston, en üst düzey güvenlik çözümüne ihtiyaç duyan müşterileri için bundan böyle FIPS 140-2 Level 3 güvenlik sertifikasına sahip IronKey ürün gamını kullanacak. Kingston ayrıca, mevcut Ironkey müşterileri için sorunsuz bir geçiş sağlamak amacıyla, dünya çapında ürün ve hizmet kaynaklarından satış ve teknik destek sağlayacak.

Amerika Birleşik Devletleri ve Canada’nın sivil, devlet ve askeri kurumları için yüksek güvenlik noktasında gereklilik olan FIPS 140-2 Level 3 güvenlik sertifikasına sahip Kingston IronKey ürünleri, USB flash sürücü sektöründe üst düzey korumalı donanımlarıyla fark yaratacak. FIPS 140-2 Level 3 seviyesinde güvenliğe ihtiyaç duymayan müşterilerin dosyalarını ise dünyanın en çok tercih edilen şifreli USB bellek ailesi Kingston DataTraveler’lar koruyacak.