Bodrum Alışveriş

Şok

Şok adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:59 D:-59/E, Bodrum – Muğla

Telefon : 0537 267 17 04

Şok Yol Tarifi

Şok

Şok Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Umurça, Dr. Mümtaz Ataman Cd. No:59 D:-59/E, Bodrum – Muğla olan Şok, işletmesine 0537 267 17 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şok ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şok yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şok hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şok ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şok ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şok için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şok bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şok sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

50 thoughts on “Şok

 • Nurhayat Kamm

  Çalışanlar kibar ve ilgili.Ama ķücük oluşu biraz sıkıcı.Daha bakımlı ve düzenli olabilir.

 • Tiberhan Önder

  Yeter de artar dedikleri yalan nerdeyse macro center ile yarışan fiyatlar ????????????????

 • H.Mete IZMEN

  Tüm Türkiye deki ŞOK lar içinde ennnn dost canlısı ve hizmet odaklı ekip diyebilirim… Ben olsam her birini alıp bir yerlere müdür yapar, daha çok böyle hizmet gönüllüsü ŞOK lar yaratırım…

 • Muammer Şaşmaz

  Vasat

 • Grafix Reklam

  Her ürünü bulabildiğim, mahalle Süpermarketi.

Yorumlar kapatıldı.