Bodrum Alışveriş

Balikcilar Basement Bazaar

Balikcilar Basement Bazaar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Balikcilar Basement Bazaar Yol Tarifi

Balikcilar BASEMENT BAZAAR

Balikcilar Basement Bazaar Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Bodrum – Muğla olan Balikcilar Basement Bazaar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Balikcilar Basement Bazaar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Balikcilar Basement Bazaar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Balikcilar Basement Bazaar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Balikcilar Basement Bazaar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Balikcilar Basement Bazaar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Balikcilar Basement Bazaar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Balikcilar Basement Bazaar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Balikcilar Basement Bazaar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

28 thoughts on “Balikcilar Basement Bazaar

 • ibrahim demirkol

  hizmet ve kalite güzel mekan

 • Hasan Şanlı

  Pandeminin zararını gelen ilk müşteriden çıkartmaya çalışıyorlar. Mavi Karadeniz restaurant böyleydi tabi, diğerlerinde durum farklı mı bilmiyorum. Çok farklı ve vay be dedirtecek bir lezzet göremedim.

 • Köksal GÖÇMEN

  Insanların çalışanları ilgili yakınlaşmaları doğal beğendim

 • Engin Aköz

  Yeni yerler keşfetmenin adresi, hiç sıkılmadan çokça mekanın bir yerde olduğu çarşı☺️

 • Erkan Topal

  Harika Bir yere sahip olduğunu ifade etti

Yorumlar kapatıldı.