SEVDİĞİNİZE TÜM DUYGULARI SINIRSIZCA YAŞATIN: SINIRSIZ SİNEMA DENEYİMİ

Aşk, komedi, aksiyon ve macera ile sevdiğinize tüm duyguları hediye etmek kadar iyi bir Sevgililer Günü fikri var mı? Türkiye’nin her yerinde, istenilen gün ve seansta sinemaya gitme imkanı sunan Sinemia Premium Üyelik aşkınızı her gün yeniden tazeleyecek bir hediye. 400’den fazla kafe ve restoranda indirimlerden yararlanabilme fırsatı ise, Sevgililer Günü için baştan sona harika bir planın anahtarı olacak. Üstelik bu yıl 14 Şubat’ta vizyonda olacak filmler, farklı türlerden hoşlanan tüm aşıklara hitap ediyor.

Son dönemde sevgililer, pakete giren hediyeler yerine birbirlerine “deneyim” hediye etmeyi tercih ediyor. Bu yıl Sevgililer Gününde siz de biricik aşkınız için, ona sizi bir gün değil her gün hatırlatacak bir hediye arıyorsanız, Sinemia Premium Üyelik doğru seçim olabilir. Sinemia Premium Üyeliği aylık iki bilet fiyatına Türkiye’nin her yerinde, her salonda, her filmde ve her seansta sınırsız sinemaya gitme imkanı sunuyor. Böylece aşıklar, birlikte büyüleyici bir dünyayı keşfediyor, aşklarını sinemanın sunduğu farklı hikayelerle renklendiriyor.

Tüm güne yayılan ayrıcalıklı keyif

Üstelik Sinemia Premium Üyelik sadece bir hediye değil, baştan sona harika bir planın da anahtarı… Üyeler, şehrin en gözde mekanlarında 400’den fazla restoran, kafe ve şarküteride indirimlerden yararlanabiliyorlar. Böylece Sevgililer Gününde şık bir yemek veya leziz bir kahve de sinema keyfine eşlik ediyor.

14 Şubat’ın vizyon takvimi her tarzdan romantiklere hitap ediyor

Bu özel günde hayatının aşkını yanına alıp Sinemia kartıyla sinemanın yolunu tutacaklar için pek çok farklı film beyazperdede olacak. Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, “14 Şubat’ta farklı türde filmlerden hoşlanan tüm aşıklara hitap eden bir vizyon ajandası bizi bekliyor” diyor. Örneğin, aksiyon arayanlar John Wick 2’yi, komedi sevenler Swiss Army Man’i, romantizmden vazgeçmeyenler Karanlığın Elli Tonu’nu, animasyondan hoşlananlar Lego Batman Movie’yi, gerilim ve korku olmadan yaşayamayanlar ise Halka 3’ü tercih edebilirler.

Üyelik hediye etmek için adres: Sinemia.com

Avantajlı Sinemia Premium Üyelik hediye etmek ve bu deneyimi sınırsızca birlikte yaşamak için,

Sinemia.com üzerinden Facebook ya da Linkedin hesabınızla giriş yaparak, dilediğiniz süreli üyelik paketini seçebilirsiniz. Sonrasında hediyeyi alacağınız kişinin bilgilerini ve adresini girerek, Sinemia kartının onlara gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Üyelik işlemi gerçekleştikten sonra, sevdiğinizin yapması gereken tek şey, Sinemia mobil uygulamasını telefonuna indirmek, sinema salonunun yolunu tutmak ve Sinemia kart ile gişede ek bir ücret ödemeden biletlini alıp filmin tadını çıkarmak.

Sinemia Premium üyeliği, 2D, 3D, IMAX, MPX, Dolby Atmos, 4DX ve hatta D-BOX, Açık Hava Sinemaları ve VIP Salonlarda geçerli. Sinemia üyelerini aynı zamanda gala ve ön gösterimlere de davet ediyor.