Alpina Style® ile Yaşam Alanlarınız Size Özel…

Her baktığınızda size özel fırça darbelerini fark edeceğiniz, sınırsız desenler, metalik yansımalar ve tablo gibi dokular sunan Filli Boya “Alpina Style” serisi yaşam alanlarınızı size özel kılıyor.

Filli Boya, eşsiz mekânlar yaratabileceğiniz, yaşam alanlarınızı farklı kılabileceğiniz Alpina Style serisi ile boyada kişisel tasarımın kapılarını aralıyor, yaşam alanlarınızı size özel kılıyor. Kolaylıkla duvarlarınıza uygulayabileceğiniz “Alpina Style” serisi sizi asla yormadan tek seferde başarılı sonuçlar veriyor, yaratıcılığınız ile sınırsız desenler ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Sade ama bir o kadar da etkileyici görünümleri ile dikkatleri üzerine çeken Alpina Style ürünleri benzeri görülmemiş doku ve pırıltılı renkleri ile geniş bir desen yelpazesi sunuyor.

Alpina Style’ın kartelasında yer alan; pırıltılı asaleti ile İnci Doku, güneşin doğuşuyla birlikte gözalıcı yansımalar yaratan Kumlu Metalik, beyaz çakıl taşları ile dinginliğe çağıran Dalgalı Doku ve Varak seçenekleriyle sınırsız desenler, metalik yansımalar ve tablo gibi dokular yaratabilir, yaşam alanlarınızı size özel kılabilirsiniz.

Tamamen sizin fırça darbelerinizin özgürlüğüne kalmış benzersiz desenleri, kolaylıkla elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Alpina Style serisinin sunmuş olduğu benzersiz renklerden hangisinin size uygun olduğuna karar vermek…

İlham kaynağı olacak örnek resimlere ve uygulama videolarına Filli Boya web sitesinden ulaşabilirsiniz.