AlışverişYaşam

SARELLE LEZZETİ TÜM TÜRKİYE’Yİ KUCAKLIYOR

Türkiye’nin her kesiminden, her yaştan ve her tarzdan Sarelle sever, doğallığın keyfini diledikleri an sürüyor. Ofiste, kafede, denizin ortasında veya spor salonunda, yerel lezzetlerin yanında veya tek başına, “Öyle ya da böyle, Sarelle her türlü yeniyor’’. Lezzetini özel Sagra fındıklarına borçlu olan Sarelle’nin içinde doğal vanilya kullanılıyor; trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler ise bulunmuyor.

Yüzde 100 doğal içeriği ve özel Sagra fındıklarına borçlu olduğu eşsiz lezzeti ile Sarelle, tarzı, yaşı, mesleği, beğenisi fark etmeksizin tüm Türkiye’yi kucaklıyor. Klasik, bitter, şeker ilavesiz, sütlü kakaolu ve fındık ezmesi çeşitleriyle Sarelle her ortamda yeniyor. Sarelle severler ister ofiste, ister kafede, ister denizin ortasında bir balıkçı teknesinde isterlerse de spor salonunda egzersizde, öyle ya da böyle her şekilde doğallığın keyfini sürüyor.

Sarelle sadece kahvaltıda değil, günün her anında yeniyor. Üstelik hem simit, pişi, Vakfıkebir ekmeği gibi yerel lezzetlerin hem de grisini, waffle veya meyvenin yanında çok iyi gidiyor. Cam kavanozunun içinden kaşık kaşık yemenin de tadı bir başka oluyor.

Sarelle’nin hiçbir ürününün içinde trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler bulunmuyor. Ürünlerde doğal vanilya kullanılıyor. Ayrıca bu lezzet özel Sagra fındıkları ile zirveye çıkıyor. Sarelle severler diledikleri her yerde ve her an, bu enerji dolu keyfin tadını çıkarıyor.