SAMSUNG GALAXY S7 EDGE “EN İYİ AKILLI TELEFON KAMERASI” ÖDÜLÜNÜ ALDI

DxOMark yaptığı analizde, Galaxy S7 edge’i yeni “akıllı telefon kamerası şampiyonu” olduğunu ilan etti. Topladığı 88 puan ile Galaxy S7 edge, muhteşem kamera kalitesini tescillemiş oldu

İstanbul, 1 Nisan 2016 – Her zaman yenilikçi teknoloji ürünleriyle sınırları zorlayan Samsung, ürettiği akıllı telefonlara sektör lideri birer kamera yerleştiriyor. Birçok kullanıcı için akıllı telefonların en önemli parçalarından birinin kameraları olduğunu bilen Samsung, geliştirilmiş kamera özellikleri ile kullanıcıların tek bir anı bile kaçırmamasını hedefliyor.

Kamera ve lens kalitesi ölçümleri ve derecelendirmelerinde güvenilir bir sektör standardı haline gelmiş DxOMark’ın, fotoğraf ve video özelliklerini değerlendirerek ortaya çıkardığı detaylı raporda Galaxy S7 edge bugüne kadar test edilen en iyi akıllı telefon kamerası oldu. DxOMark yaptığı analiz sonunda, elde ettiği 88 puan ile mobil cihaz kategorisinde Galaxy S7 edge’i yeni “akıllı telefon kamerası şampiyonu” ilan etti.

Çift piksel teknolojisi devrim yaratıyor

Ultra hızlı otomatik odaklama özelliğiyle daha net fotoğraflardan düşük ışıkta üstün fotoğraf çekme kabiliyetine kadar Galaxy S7 edge, kullanıcıların her anını son derece gerçekçi ve kusursuz bir şekilde kaydetmelerini sağlıyor. Galaxy S7 edge kamerasının bu üstün performansı, daha önce sadece pahalı DSLR fotoğraf makinelerinde bulunan devrim niteliğindeki çift piksel teknolojisinin gücüne dayanıyor.

Galaxy S7 edge’in çift piksel sensörü, daha geniş F1.7 diyafram açıklığı ve daha büyük pikselleri, çoğu kullanıcının düşük ışıklı ortamlarda bile daha net ve mükemmel fotoğraflar elde etmesine olanak tanıyarak, akıllı telefonun hızlı kamerasını en becerikli kamera, fotoğraflarını ise en muhteşem fotoğraflar haline getiriyor. Samsung, her zaman kameraların daha hızlı, daha kullanışlı ve hiç olmadığı kadar iyi olmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

DxOMark yaptığı analizde Galaxy S7 edge’in özellikle harika pozlama ve otomatik odaklama yetenekleri bulunduğunu vurguluyor. Ayrıca düşük ışıkta tüm nesneleri başarıyla ortaya çıkaran akıllı telefon kamerası için DxOMark’ın yaptığı analizin detayları için http://www.dxomark.com/Mobiles/Samsung-Galaxy-S7-E… adresini kullanabilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyoruz. TV, akıllı telefon, giyilebilir cihaz, tablet, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, yazıcı, tıbbi cihaz, ağ sistemleri, yarı iletkenler ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyoruz. Dijital Sağlık ve Akıllı Ev sistemleri gibi alanlarda geliştirdiğimiz çözüm ve teknolojilerle, birbirleri ile bağlantı kurarak bilgi paylaşımı yapabilen akıllı cihazlar sistemi “Nesnelerin Interneti”ne de yön veriyoruz. Yıllık cirosu 196 milyar dolar olan şirketimizin, 84 ülkede 319.000 çalışanı bulunuyor. Samsung’un resmi blog’unaglobal.samsungtomorrow.com, şirketimiz ile ilgili daha fazla bilgiye www.samsung.com.tr,yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk çalışmalarınawww.samsungsosyalsorumluluk.com, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmetimize ise www.samsungduyaneller.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.