SAMSONİTE MOVE SERİSİ GÜNLÜK HAYATINIZIN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK!

Benzersiz kalite ve tasarıma sahip valizleriyle, seyahat tutkunlarının 1 numaralı tercihi olan Samsonite, kadınlara yönelik birbirinden şık günlük çanta modelleriyle günlük hayatınızın da vazgeçilmezi oluyor. Samsonite’ın en beğenilen günlük çanta serisi “Move”, birbirinden kullanışlı ve şık modellerinin yanı sıra, yazın enerjisini taşıyan yeni renk seçenekleriyle de beğeni topluyor.

Samsonite Move serisi çantalar, şık tasarımları ve modayı yansıtan renkleriyle trendy bir görünüm sunarken, pratiklikleri ve fonksiyonellikleriyle de günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. Katlanabilme özelliği sayesinde seyahatlerinizde kolaylıkla valizinizin içinde taşıyabileceğiniz Move çantalar, iç tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Move çantaların içlerinde yer alan çok sayıda bölme, eşyalarınızı çantanızın içine dilediğiniz gibi yerleştirme ve organize etme imkanı sağlıyor.

Fonksiyonellikleri ve şıklıklarıyla kullanıcılarından tam not alan Samsonite Move serisi çantalar, yeni sezonda 17 farklı stil ve 7 yeni renk seçeneğiyle her tarza uyum sağlıyor ve gardıroplarınızın en kalıcı parçaları arasında yerini alıyor.