SağlıkYaşam

SAF MUTFAK’TAN SALATA VE ÇORBALI SAF JUİCE ARINMA PROGRAMI

Saf Mutfak’ın sindirim sistemi temizliği yaparak sağlığı geri kazanma prensibi üzerine kurulu sıvı beslenme setleri Saf Juice Cleanse’ sağladığı pek çok faydanın yanı sıra daha sağlıklı ve zinde hissetmenize yardımcı oluyor. 8 farklı ‘Saf Juice Cleanse’ programı arasında sadece sıvı beslenmeye “’henüz hazır’ olmayanlar için salata ve çorba da içeren bir beslenme paketi de bulunuyor

Saf Juice Arınma programları vücudunuzu ihtiyacı olan gerekli vitamin ve besinlerden mahrum etmeyecek şekilde tasarlanmış sağlıklı diyet programlarından oluşuyor. Yüksek kalitede ve sağlığa faydalı malzemelerden üretilmiş olan bitki özsularının her bir şişesi canlı enzimler, süper gıdalar ve bedensel fonksiyonları uyaran ve olması gerektiği gibi çalışmasını sağlayan protein, karbonhidrat, yağlar, vitaminler ve minerallerden oluşan tam spektrumlu içerikte hazırlanıyor.

‘Saf Juice Arınma Setleri’nde farklı damak tadı ve ihtiyaçlara göre 8 farklı seçenek bulunuyor. ‘Saf Juice Arınma Setleri, hücresel seviyede yenilenme ve yeniden yapılanma, kilo verme, bağışıklığı ve enerjiyi yükseltme, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarma, zihnin konsantrasyon kapasitesini artırma ve zihin açıklığı sağlama gibi konularda destek oluyor.

Salata ve çorbalı arınma programı

Saf Light Cleanse 1 seti; 1 Smoothie + 3 Juice + 1 Salata + 1 Çorba’dan oluşuyor. Sadece sıvı beslenmeye ‘henüz hazır’ hissetmeyenler için, günlük hayatın temposuna ayak uydurmalarını sağlayacak özellikte, arınarak hafiflemenin ‘salatalı’ hafif bir yolu… Salatanın öğlen, çorbanın ise akşam öğününde tüketilmesi tavsiye ediliyor.

 

Saf Juice Arınma Setleri www.thelifecoshop.com üzerinden veya 0 (850) 766 9595 numaralı telefondan siparişle adrese teslim ediliyor.