Güncel

RIXOS PREMIUM BODRUM YENİ SEZONUNA ÇOCUKLAR İLE BAŞLADI

Tatilcilere yön veren, Avrupa’nın önde gelen otel derecelendirme kuruluşlarından Holiday Check, 2016 listesinde en iyi aile oteli olarak yer alan Rixos Premium Bodrum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hazırlamış olduğu çocuk festivali ile yaza merhaba dedi.

 

 Rixos Premium Bodrum, sezon açılışında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını otel misafirleri ve Bodrum halkının katılımı ile kutladı. Çocuklar için düzenlenen etkinlikte, Rixos Hotels’in çocuk klübü olan Rixy Klüp tarafından hazırlanmış pek çok oyun aktivitesinin yanı sıra, sihirbazlar, palyaçolar ve çeşitli maskotlara yer verildi. Günün süprizi ise katıldıkları Yetenek Sizsiniz programı ile adlarını tüm Türkiye’ye duyuran Bodrum Pop Korosu’nun konseri oldu.

Rixos Premium Bodrum yönetimi tarafından yapılan açıklamada, Holiday Check tarafından almış oldukları ödül ile birlikte, yeni sezonda da yine aileler ve çocuklar tarafından tercih edilen bir marka olmaktan gurur duyduklarını söylediler. 

Yeni sezonda Rixos Premium Bodrum da yine çocuklara özel pek çok etkinliğin yanı sıra, konserler ve festivaller de yer alacak. Bu sezon başka bir yenilik ise kısa sürede hayata geçecek olan sosyal sorumluluk projeleri olacak.