Tatil-KonaklamaTurizm

Radisson Collection ile 12 ay Bodrum

Bodrum’un gözde koylarından Aspat Koyu’nda yer alan Radisson Collection Hotel, Bodrum 01 Nisan 2022 tarihinde yeniden kapılarını açıyor. Bu yaz sezonundan itibaren 12 ay hizmet vermeye başlayacak olan Radisson Collection Hotel, Bodrum, her mevsim Bodrum’un tadını çıkartmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak. 

Otelin deneyimli yiyecek içecek ekibi BARranco, Cafe Haven ve Strobilos’da sizi benzersiz lezzetler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Lezzet düşkünlerinin bambaşka tatlar ile tanışacakları BARranco, konuklarını Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve İtalyan mutfağından seçkiler ile gastronomi yolculuğuna çıkaracak. 

Ayrıca Radisson Collection Hotel, Bodrum’un içinde konumlandığı Anthaven çarşı alanında bulunan birbirinden güzel markaları ziyaret edebilir, farklı lezzetler de tadabilirsiniz. Sahil şeridi boyunca uzanan muhteşem plajı günlük kullanım ile deneyimlemek için ise rezervasyon yaptırmak yeterli…

2022 yaz sezonunda, Cafe Haven ve diğer alanlarda gerçekleştirilecek, pek çok farklı etkinlik Radisson Collection Hotel, Bodrum misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Minik misafirlerin de ayrıca düşünüldüğü yaz sezonu boyunca çocuklar içinde yeni etkinlikler yer alacak.