OtomotivYaşam

PİAGGİO, GÖZDE MODELLERİYLE MOTOBİKE İSTANBUL’DA!

Motobike İstanbul’da Doğan Trend Otomotiv Standının Elektrikli Gözdesi Piaggio 1

2022 Motobike İstanbul Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı’nda en büyük standlardan bir tanesine sahip olan Doğan Trend Otomotiv, elektrikli mobilite konusunda da öncü olduğunu özel modelleriyle vurguluyor. Şubat ayından bu yana Türkiye yollarında olan ve tüketicinin büyük beğenisi ile karşılaşan %100 elektrikli Piaggio 1, Motobike İstanbul’da da gönülleri fethetmek için yerini alıyor. Yalın, pratik ve hafif bir elektrikli scooter ile üstün kaliteli ve en gelişmiş teknolojilerle güvenlik özelliklerini bir araya getiren Piaggio 1’in yanı sıra, fuarda markanın MP3 500 Sport Advanced ve Beverly Sport Touring 400cc ABS modelleri de yer alıyor.

Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı Piaggio Group motosiklet dünyasının en çok tercih edilen segmentlerinde modeller sunan öncü markaları bünyesinde barındırıyor. Piaggio, bu kaliteli ve yüksek talep gören modellerine ek olarak scooter dünyasında devrim yaratan yepyeni %100 elektrikli modeliyle de Motobike İstanbul’da şov yapmaya hazırlanıyor. Türkiye yollarına Active versiyonu ile 78.900 TL’lik satış fiyatıyla çıkan kusursuz elektrikli mobilite çözümü Piaggio 1’in yanı sıra fuarda marka mükemmel İtalyan tasarımını yenilikçi teknolojiler ve performansla birleştirdiği MP3 500 Sport Advanced ve Beverly Sport Touring 400cc ABS modellerini de görücüye çıkartıyor.

Performans, verimlilik ve özel teknolojiler

Arka tekerleğe entegre bir elektromotorla harekete geçen ve 50 cc scooterlar kadar güç üretebilen Piaggio 1 modeli ile e-scooter sınıfında bir çığır açan marka, şehir içi ulaşım için akıllı çözümler geliştirmenin en ileri noktasında olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Markanın yepyeni elektrikli mobilite çözümü, şehir içi ulaşım için çeviklik, hafiflik ile minimalizm ve pratikliğin yanı sıra Piaggio’ya özgü kalite ve güvenilirliği bir araya getirerek son derece modern bir e-scooter olarak gözleri üzerine topluyor.

Tam şarj için gereken standart süre 220 Volt enerji ile 6 saat olan Piaggio 1; 5,5 inçlik dijital renkli LCD ekranı, pratik çıkarılabilir bataryası, hafif, sağlam yapısı 3 farklı versiyonu ve yüksek sele altı kapasitesi, e-scooter sınıfında tek olması ile dikkatleri üzerine topluyor. 1 ve 1 + versiyonlarında 1,2 kW güç üreten bir elektromotor kullanırken, 1 Aktif versiyonundaki 2 kW gücünde bir elektromotor devreye giriyor. Elektromotorlar, geleneksel 50 cc scooter’lara eşdeğer bir performans ve yine elektromotorlara özgü ilk hareket anından itibaren yüksek çekiş gücü sunan karakterle birlikte her zaman canlı ve atak bir sürüş keyfi sunuyor.