BOZCAADA’DAN BODRUM’A MASMAVİ BİR YOLCULUK FİLLİ BOYA’DA

Bozcaada’dan Bodrum’a, Filli Boya kıyılarımızın hazinelerini renk yolculuğuna dönüştürüyor. Yazın sıcacık ve ferahlatıcı renklerinden ilham alan yepyeni .Stil Sahibi Evler renk kartelasıyla Filli Boya, mavi yolculuğu evlere taşıyor.

Ülkemizin renk otoritesi Filli Boya Stil Sahibi Evler renk kartelasıyla yaşam alanlarına ilham veriyor, yazın tüm canlılığını evlerinize taşıyor.

Filli Boya Rum ezgileri ile maviye ve beyaza bürünen Alaçatı, kırmızının kahve tonlarının renk cümbüşüne döndüğü Bozcaada ve mavinin ve beyazın buluştuğu, cennet tasviri Bodrum renkleri kıyılarımızdan koparak evlerimizde hayat buluyor.

Yaşam alanlarınıza Alaçatı’nın ruhunu Rüzgar 45, Rüzgar 110, Menekşe 160 renkleriyle; Bozcaada düşlerini Masal 45, Karnaval 110, Kıvılcım 225 renkleriyle; Bodrum’un sunduğu eşsiz mavileri Kozmik 135, Yudum 170, Kırağı 30 renkleriyle taşıyabilirsiniz.

Alaçatı

Bir Rum ezgisi ile maviye ve beyaza bürünen bir hikayedir Alaçatı. Egeli ruhu desene can verir, desene yansıyan rengi ise dört duvara… Erguvani morlar, kobalta çalan maviler ve rengini Ege Denizi’nin köpüğünden alan beyaz bir ezgi tutturur kulaklarımızda…Rüzgar 45, Rüzgar 110, Menekşe 160 Alaçatı’nın ruhunu yansıtıyor.

Bozcaada

Kırmızının kahve tonları ile buluştuğu, uyumsuzlukların uyuma dönüştüğü bir cümbüştür Bozcaada. Adalı ruhu evlere can verir… Koyu yeşil turuncuyla; kırmızı kilim deseniyle; kahverengi ise uçuşan keten perdelerle arkadaştır doyasıya… Özgürdür, sınırları yoktur, rengi ise çoktur…Masal 45, Karnaval 110, Kıvılcım 225 Bozcaada’nın renk cümbüşünün simgeleri…

Bodrum

Yamaca sıralı yaşantısıyla masmavi Bodrum… Mavinin ve beyazın buluştuğu, cennet tasviri… Lacivertler, beyazlar, çizgililer, çıpalar, deniz kabukları ve balık ağları ise karakteristik Bodrumlu bir evin olmazsa olmazı… Kozmik 135, Yudum 170, Kırağı 30 Bodrum’un sunduğu eşsiz maviler…

Her biri kendi hikayesini yaratan Stil Sahibi Evler’in renklerini yakından tanımak, yaşam alanlarınızı yeni hikayelerle dekore etmek için;

www.filliboya.com

www.facebook.com/filliboya

www.twitter.com/filliboya

www.instagram.com/filliboya