MAYA ESTETİK SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASIYLA RIXOS PREMIUM BODRUM’DA

2004 yılından bu yana medikal estetik sektöründe hizmet veren Maya Estetik, artık Rixos Premium Bodrum’da.

11 şubesinde,  lazer epilasyon ve medikal estetik uygulamalar alanında hizmet veren Maya Estetik, Rixos Premium Bodrum’da hizmet vermeye başladı.

Güler yüzlü ve alanında uzman personeli; kaliteli hizmet anlayışı; temiz, şık klinikleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuklarını belirten Maya Estetik Medikal Direktörü Dr. Nihat Dik; Ard arda açılan şubeleriyle birlikte, Lazer Epilasyon ve Medikal Estetik alanında tercih edilen bir marka olduklarını söyledi.

Dik; “Maya Estetik, kuruluşundan beri Türkiye’nin ve dünyanın değişik yerlerinden binlerce hastaya lazer epilasyon, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, sivilce ve akne tedavisi, leke tedavisi, kök hücre, kimyasal ve bitkisel peeling, botoks, dolgu, dövme silme, saç tedavileri, lazerle kılcal damar ve varis tedavileri alanlarında tedavi hizmeti vererek tecrübesini ve hizmet kalitesini kusursuz sayılabilecek bir noktaya ulaştırdık” dedi.

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yenilediklerini de ifade eden Dik; “Maya Estetik Klinikleri, her zaman en son teknoloji ve en etkili cihazlarla, uzun yıllardır, tüm şubelerimizde hastarımıza  en kaliteli hizmeti veriyoruz” dedi. Dr. Nihat Dik, Rixos Premium Bodrum’da hastalarına  hizmet vermeye başladıkları için mutlu olduklarını söyledi.

SOĞUK LİPOLİZ YÖNTEMİYLE ZAYIFLAMA BODRUM’DA

Yağ hücrelerini belirli bir dereceye kadar, diğer dokulara zarar vermeden soğutarak vücuttan atılmasını sağlayan etkili bir zayıflama yöntemi

olduğunu söyleyen Dr. Nihat Dik;

“Soğuk lipoliz, liposuction gibi cerrahi bir işleme ihtiyaç duymadan yağ hücrelerini dondurarak, yağ hücrelerinin daralmasını ve büzülerek bozulmasını sağlıyor. Lenf drenaj yöntemiyle de bozulan yağların vücuttan atılımı gerçekleşiyor. Bu yöntemle, tedavi sonrasında hastalarımızda 2 ila 4 cm. incelme sağlıyoruz”dedi

Dik; Soğuk lipolizin her bölgeye uygulanabildiğini, özellikle, bölgesel yağların bulunduğu;
karın, kalça, bel, bacak, sırt ve kollarda tercih edildiğini” söyledi.