PAŞABAHÇE İLE SOFRALARA BAHAR GELDİ

 

Paşabahçe, bahar konseptine uygun yeni Boho, Happy Sharing , Crochet, İznik ve Çini  serileriyle portföyünü genişletmeye devam ediyor. Yılın trend renkleriyle bezenmiş bardak ve sofra takımlarından sürahilere, pasta takımlarından çay setlerine kadar birçok alternatifi kapsayan koleksiyonlar bahar havasını evlere taşıyacak.

14.03.2017 – Camda trendleri belirleyen Paşabahçe, geniş ürün gamındaki bahar konseptli ürünleriyle öne çıkıyor.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte evlere canlılık getirecek olan ürünler, yılın trend ve desenleriyle bezendi. Farklı ebatlarda farklı ihtiyaçları karşılamak üzere hem modern hem de klasik tarzda tasarlanan bardaklar, bahara özel sofra takımları, tabak takımları, sürahiler, şişeler Paşabahçe’nin bahar konseptini sofralara taşıyor.

. Trend renk ve desenlerin  yanı sıra Paşabahçe bahar koleksiyonları  içerisinde inovatif ürünler de yer alıyor. Happy Sharing serisinde yer alan tebeşirle üzerine isim yazabileceğiniz kavanozlar, içine soğuk su konulduğunda çiçekleri pembe renge dönüşen ağaç baskılı karaf ve farklı ebatlarda baskılı muglar yer alıyor.

Yeni bahar koleksiyonlarına ek olarak Paşabahçe’nin Mini Patisserie ayaklı sunum tabakları da farklı formlarıyla çay saatlerinin şıklığını tamamlarken, soğuk içecek sunumlarınız için de Carre sürahi göz doldurucu güzelliğe sahip.