PARİS’TE SERHAT FIRTINASI

Serhat Hacıpaşalıoğlu, Eurovision Şarkısını Tanıttı

Eurovision Şarkı yarışması tarihinde bir ilke imza atarak, başka bir ülke adına yarışacak ilk Türk olan, Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun merakla beklenen şarkısı Paris’te Le Grand Inter Continental otelin balo salonunda yapılan basın toplantısı ile dünyaya duyuruldu.

San Marino televizyonu genel müdürü Carlo Romeo’nun yönettiği ve dünya basınının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, şarkının açıklanacağı ana gelindiğinde; salondaki katılımcıların ve Serhat’ın büyük heyecanı gözlerden kaçmadı.

“I Didn’t Know” adlı şarkısı ile San Marino’yu temsil edecek olan Serhat, “ Bu yıl San Marino’yu ve aynı zamanda, yarışmaya resmi olarak katılmasa da ülkem Türkiye’yi de bir şekilde temsil edecek olmanın çifte heyecanını ve gururunu derinden yaşıyorum” sözleriyle duygularını paylaştı.

Klipte Thierry Mugler İmzası

Dünya modasına yön veren isimlerin başında gelen Thierry Mugler’in çektiği sıra dışı video klip büyük ilgi gördü. Mayıs ayında Stockholm’de yapılacak 61. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Serhat’ın tüm sahne şovunu da hazırlayacak olan Mugler son olarak Beyonce’nin “I am” dünya turunun tüm artistik ve stil danışmanlığını üstlenmişti.

Raffaella Carra’ dan Telefon Bağlantısı

İtalya’nın dünyaca ünlü televizyon yıldızı Raffaella Carra ise basın toplantısına telefonla canlı bağlanarak, yakın dostu Serhat’a desteğini belirtti ve başarı dileklerini iletti.

İngilizce Söyleyecek

Serhat’ın İngilizce söyleyeceği şarkısının bestecisi Olcayto Ahmet Tuğsuz, Basın Toplantısı’nda Serhat ile birlikte daha önce elde ettikleri uluslararası başarıları bir adım daha ileri götürmeyi hedeflediklerini söyledi.

Yunan söz yazarı Nektarios Tyrakis ise toplantıya bir video mesaj ile katıldı ve Serhat’a olan güvenini vurguladı.

Eurovision Şarkı Yarışması Finali 14 Mayıs’da Stockholm’de gerçekleştirilecek

Serhat – “I Didn’t Know” klip linki: https://www.youtube.com/watch?v=waIJ1VuzjyA