PALMARİNA BODRUM’DA GÖRKEMLİ GECE

Dünyanın en iyi marinaları arasında yer alan Palmarina Bodrum, görkemli bir geceyle 2017 sezonuna merhaba dedi. Palmarina Bodrum’un 20 Mayıs’ta düzenlediği açılışta marina ziyaretçileri dünyaca ünlü Azeri Perküsyon sanatçısı Natig Shirinov konseri ve The Dream Engine’in görsel şovuyla unutulmaz bir gece yaşadı

Türkiye’nin ilk mega yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonuna görkemli bir açılış partisiyle merhaba dedi. 20 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen gecede Palmarina Bodrum ziyaretçileri dünyaca ünlü iki grubu birden izledi.

Işıkla dans eden sanatçı büyüledi

Dünyanın her yerinden misafirler ağırlayan Palmarina Bodrum adına yakışır bir şovla açılış gecesine katılanları adeta büyüledi. Dünyanın en büyük stadyumlarında maç öncesi gösteriler sunan, Cirque du Soleil performansları bulunan, İngiltere, Japonya, İspanya gibi pek çok ülke gezmiş ‘The Dream Engine’ Palmarina Bodrum’da izlemeye doyulmaz bir şov sundu. Müziği, ışığı ve teknolojiyi şiirsel dans figürleriyle birleştiren The Dram Engine performansında sanatçı adeta havada ışıkla birlikte süzüldü. Parmaklarıyla ışığı dans ettiren sanatçı, şiirsel anlatımıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Dünyaca ünlü Azeri sanatçı Palmarina Bodrum’daydı

Bu akşam (20 Mayıs, Cumartesi) Palmarina Bodrum’da, dünyanın pek çok farklı kentinde konserler vermiş, perküsyon ve jazz festivallerinden ödüller almış dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Natig Shirinov kendi grubu Natig Ritim Grubu ile tadına doyulmaz bir konser verdi. Azerbaycan ezgilerini dünya müzikleriyle harmanlayan sanatçı Nağara isimli yerel çalgısıyla dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattı. Yoğun ilginin olduğu konserde Palmarina Bodrum misafirleri Ege Denizi’nin muhteşem manzarasında müzikle adeta dünyayı gezdi.

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan, misafirlerine lüks ve butik otellerinde konaklama, yerel ve dünya tatlarının bulunduğu restoran ve kafelerinde yiyecek içecek, dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla alışveriş imkanı sunan Palmarina Bodrum, 2017 yaz sezonunu açmasıyla birlikte kültür sanat aktivitelerine dünyadan ağırladığı farklı müzik ve dans gruplarıyla devam edecek.