LUX* BODRUM RESORT & RESİDENCES’TA SERTAB RÜZGARI!

Bodrum yarımadasının en özel koylarından Adabükü’nde konumlanan LUX* Bodrum Resorts & Residences, 19 Mayıs’ta kapılarını açtı.

Pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener, açılışa özel konserinde hayranlarıyla bir araya gelerek en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*’ın Türkiye’deki ve aynı zamanda Avrupa’daki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resorts & Residences 19 ve 20 Mayıs’ta eğlenceli etkinliklerle kapılarını açtı.

MYC Partners’ın yatırımıyla Bodrum’un en özel koylarından Adabükü’nde hayata geçirilen LUX* Bodrum Resorts & Residences, sürpriz etkinlikler, Dj performansları, Dolapdere Big Gang konseri ve unutulmaz Sertab Erener konseriyle görkemli açılışını gerçekleştirdi.

Türk pop müziğinin güçlü ve sevilen sesi Sertab Erener, “Kime diyorum?”, “Olsun”, “Zor Kadın”, “Kumsalda” gibi en sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde “LUX* Bodrum Resort& Residences’a bol şans diliyorum. Umarım bu güzel açılışa uğur getiririm. Sevgili arkadaşım Murat Akdoğan’a bizi davet ettiği için teşekkür ederim” dedi.

Cemiyet ve magazin hayatından önemli isimlerin de katıldığı açılış partisinde LUX* Bodrum Resort & Residences misafirlerine yaşayacakları sıra dışı deneyimin ön gösterimini yaptı. Cemiyet, iş ve magazin hayatından birçok seçkin isim, Sertab Erener’e konser boyunca eşlik etti.

Yalın ve sade bir deneyim

Bodrum’un en özel kumsalı olan Beach Rouge’u ile unutulmaz bir tatil deneyimi sözü veren LUX* Bodrum, MYC Partners yatırımıyla hayata geçirildi. Dünyaca ünlü profesyonel otel zinciri olan LUX* tarafından işletilen LUX* Bodrum, 91 otel odası, 72 rezidans ve 1 adet beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılıyor. Tesiste golf alıştırma sahası, spa ve wellnes hizmeti veren LUX* Me, açık hava sineması, iki alakart restoran, tenis kortu, çocuk kulübü gibi birçok donatı ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor.