ORLEBAR BROWN RÜZGARI PALMARİNA’DA


İngiliz erkek resort giyim markası Orlebar Brown’un, Bodrum Palmarina’da açılan yeni mağazası, erkeklerin plaj stiline heyecan katıyor

2007 yılından beri şort mayolara özel dikim anlayışıyla yaklaşan Orlebar Brown, 2010 senesinden itibaren rotasını plaj giyimine de çeviriyor. Gün ışığının süzüldüğü seyahatlerde , mutluluğa ve keyifli zamanlara odaklanan Orlebar Brown erkeği,  kusursuz stilinden ödün vermiyor.

Bugün ise dünyada 18 mağaza ve 300 satış noktasında bulunan marka, Bodrum’un incisi Palmarina’da yeni açılan mağazası sayesinde tutkunlarına keyifli bir yaz vaad ediyor.

Marka 5 yıl garantili, “yüzerken giyilen şortlar” olarak adlandırdığı şort mayolarıyla  erkeklerin gündüzden geceye kıyafet değiştirmeden kolayca geçiş yapmasını sağlıyor. Koleksiyonda bulunan yüksek kalitedeki havlu kumaşlı gömlekler, ceketler, polo yaka tişörtler ve güneş gözlükleri erkeklerin plaj stiline yönelik çözümler sunmanın yanı sıra, rafine bir tarzı destekleyerek günlük hayatın vazgeçilmezi oluyor.

1960’lı yılların Palm Beach keyfi ve ünlü fotoğrafçı Slim Aarons’un ikonik, retro sahil ve havuz partisi görüntülerinden ilham alan Orlebar Brown, nostaljik ve sofistike yanını erkeklerin cool stilinde kolayca kendini gösteriyor.