OMURGA DOSTU TEKNOLOJİLİ YENİ NESİL YATAK; ERGOCOİL INFİNİTY

 

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığı ve geliştirdiği yeni teknolojiler ile sağlıklı, kesintisiz ve konforlu bir uyku için çalışan Yataş, omurga dostu yatak Ergocoil Infinity’i sağlıklı ve kaliteli bir uyku arayanların beğenisine sunuyor. Ergocoil Infinity, UltraWaist bel destek sistemi ve çıkarılabilen kalın uyku pedi ile ekstra konfor sağlarken, Adaptive teknolojisiyle de kişiye özel uyku sıcaklığı sunuyor. Yataş, kendileri için en uygun yatağın hangisi olduğunu merak edenler için geliştirdiği ‘Smart Match’ programıyla da uyku alışkanlığına ve vücut tipine en uygun yatak önerilerini kullanıcılarına saniyeler içinde sunuyor.

Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş’ın omurga dostu yatağı Ergocoil Infinity, UltraWaist bel destek sistemiyle ekstra konfor sağlarken Adaptive teknolojisiyle de kişiye özel uyku sıcaklığı sunuyor. Yataş’ın özel olarak geliştirdiği Ergocoil sonsuz yay sistemi, omurganın doğru şekilde desteklenmesine de yardımcı oluyor.

İki kat kaliteli, sağlıklı uyku

Ergocoil Infinity, normal bir yataktan iki kat fazla yay içeriyor ve bu sayede uyku konforunu önemli derecede arttırıyor. Yatak çekirdeğinde bulunan Ergocoil™ yay karkası, düğümsüz ve sonsuz yay yapısı ile Amerikan yatak tipi yaylanma hissini sessiz bir şekilde sunarken, özel sistemi sayesinde yıllar geçse de sessizliğini koruyor.  Ergocoil teknolojili yayların sunduğu destekle oluşan doğal uyku hareketleri ise kasları gevşetirken, iyi bir gece uykusu sağlıyor.

Omurga dostu UltraWaist bel destek sistemi ise yumuşak dokulu özel polimeri sayesinde bel ve basen bölgesine özel destek ve konfor sağlıyor.

Ödüllü Adaptive teknolojisiyle daha fazla nem yönetimi

Yataş’ın akıllı malzeme ve tasarım ödülüne sahip Adaptive teknolojisi, akıllı bir klima gibi davranarak nemi sıradan bir yatağa göre yüzde 67’ye varan oranda daha fazla dağıtırken, yüzde 25’e varan oranda da daha fazla buharlaştırıyor. Adaptive teknolojisi, hızlı nem tahliyesi ile birlikte sıcaklık tahliyesi de gerçekleştirdiği için, kişiye özel uyku sıcaklığı sunuyor. Ergocoil Infinity’nin çıkarılabilen ve kuru temizlemeye uygun pedi de, istenildiği an temizleyebilme kolaylığı sağlıyor.

Ben hangi yatağı seçmeliyim?

Yataş Bedding’in, bel ağrısı çekenlerden uykuda terleyenlere kadar uyku sorunu yaşayan herkese, ihtiyaca ve tercihe uygun yatağı bulunuyor. Yataş Bedding, “Bana en uygun yatak hangisi?” diye merak edenler için hayata geçirdiği Smart Match uygulaması ile yatak seçimini kolaylaştırıyor. Yataş’ın kişiye özel yataklar öneren Smart Match uygulaması, saniyeler içinde vücut tiplerine ve uyku alışkanlıklarına göre en uygun yatakları kullanıcılarla buluşturuyor. Yataş Bedding’in internet sitesinden ulaşılabilen yatak sihirbazı Smart Match, kullanıcıların bilinçsiz, deneme yanılma yöntemlerle yatak satın almalarını engellemeye ve her müşterinin vücut yapısına ve ihtiyacına uygun yatağı seçmesine olanak sağlıyor.

Yataş’ın uyku sağlığı için düzenli olarak gerçekleştirdiği araştırmaların bir ürünü olan Smart Match uygulamasına, mağazalardaki tabletlerden veya www.yatasbedding.com.tr  adresinden ulaşılabiliyor. Kullanıcılar programa uyku alışkanlığı, beden bilgileri ve varsa yatakla ilgili rahatsızlıklarını ekliyor. Yataş Uyku Laboratuvarı tarafından yapılan araştırmalar ve algoritmalar ile hazırlanan Smart Match, kullanıcının girdiği bilgilere göre en uygun yatakları sıralıyor.

Yataş’ın yaptığı araştırmalara göre Smart Match, testi uygulayan kişilerin yüzde 99,7’sinin vücut yapısına ve sağlığına uygun yatakları öneriyor.