AlışverişYaşam

IKEA’DA ÇOCUK ÜRÜNLERİNDE %10 İNDİRİM!

Çocuklar için tasarladığı ücretsiz oyun alanı, özel menüler ve birbirinden keyifli etkinliklerle küçük dostlarının da ‘her şeyi’ olmayı hedefleyen IKEA, karne hediyesi için de vazgeçilmez adreslerden biri…

Üstelik IKEA, her yaştan çocuk için ‘eğlence’ konseptiyle oluşturduğu tüm mobilya ve aksesuarlarını, Şubat ve Mart ayları boyunca yüzde 10 indirimle satışa sunuyor. Çocuk koleksiyonunu 0-3 yaş bebek, 3-8 yaş çocuk ve 8-12 yaş çocuk olarak üç farklı kategoride hazırlayan IKEA, her yaş döneminin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek çocuklar için onlarca farklı seçenek sunuyor.

IKEA’nın, eğlenceli bir çocuk odası için ilham veren ürün gamı, yarı yıl tatiline çıkan çocuklara, kendini ‘özel’ hissettirecek bir karne hediyesi olarak da öne çıkıyor. Yeni Çocuk Koleksiyonu, her yaşta çocuğa, kendisi için tasarlanmış özel bir şeyler olduğunu hissettiriyor. Ayrıca kendi odalarındaki macera ve sihir dolu yolculuğu, ortak yaşam alanlarına da taşımalarına imkan veriyor.

Her zaman akılcı çözümleri ile yanınızda olan IKEA, birbirinden güzel ve fonksiyonel ürünlerle çocuklarını mutlu etmek, onlar için hazırlanan etkinliklerle keyifli vakit geçirmelerini sağlamak ve tatil mutluluğunu  yaşamak isteyen aileleri bekliyor.

Çocuk dostu IKEA mağazalarında siz alışveriş yaparken, 3-6 yaş aralığındaki çocuklarınızda gözetmen eşliğinde ücretsiz oyun alanlarının tadını çıkarıyor.

Çocuğunuzla keyifli vakit geçirmeniz için her ihtiyacınızı düşünen IKEA, çocuklar için özel hazırlanmış yemek menüleri de sunuyor. Üstelik sömestir tatili boyunca (23.01.2017 ile 05.02.2017 tarihleri arasında.) bir ana yemek alana, bir çocuk menüsü ücretsiz!