Güncel

OASİS’İN YENİ KURUMSAL SORUMLULUK PROJESİ BODRUM’UN ANNE VE BABALARINA DESTEK SAĞLIYOR

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk kapsamında yeni bir projeye imzasını attı. Çocukların gelişiminin büyük bölümü erken çocukluk döneminde tamamlanır. Bu sürecin her aşamasında, anne ve babaların çocuklarını desteklemek için yapabileceği çok şey vardır. Bu konularda ailelere verilecek bilgi desteği de önemlidir. Bu doğrultuda Oasis, Bodrum’un anne ve babalarına destek olmak amacıyla Küçük Şeyler Anaokulu işbirliği ile ‘’Çocuk Yetiştirmede Etkili Anne Baba  Tutumları’’ Seminerleri düzenliyor.

Çocuklara erken çocukluk döneminde belli davranışların kazandırılması ve gelişimlerinin destekleklenmesi amacı ile planlanan seminerlerin ilki Oasis Toplantı salonunda Uzman Psikolog Gülten Ünal sunumuyla gerçekleşti. Seminere anne babaların ilgisi yoğun oldu. Seminerle aynı saatte, Küçük Şeyler Anaokulu’nun Okul Öncesi öğretmenleri eşliğinde çocuklar için hazırlanan çeşitli aktivite ve atölyelerle çocuklar eğlenceli bir gün  geçirdi.

‘’Çocuk Yetiştirmede Etkili Anne Baba Tutumları’’ eğitim seminerlerinin devamı: 5 Kasım, 3 Aralık 2016, 7 Ocak 2017 tarihlerinde Oasis Toplantı Salonun’da gerçekleşecek.