AlışverişYaşam

NESTLÉ PURE LİFE’IN YENİ ÜRÜNÜ PUREFRESH TAZELİK SUNUYOR

Günün her anında tüketilebilecek 0 şeker, 0 kalori, 0 tatlandırıcı özellikleriyle dikkat çeken PureFresh, yaz boyunca evde, ofiste ya da sahilde tazelenmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Son yıllarda trend haline gelen sağlıklı yaşam alışkanlıklarını yakından takip eden Nestlé Pure Life, yazın sıcak günlerini su kadar sağlıklı yeni ürünü PureFresh ile karşılıyor.

Sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı ve sıfır kalori özellikleriyle beğeni toplayan PureFresh’in çilek, elma ve limon olarak 3 çeşidi bulunuyor.

Renkli ve canlı ambalajıyla dikkat çeken yeni ürün, satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgi gördü.

Nestlé Pure Life’ın tüm dünyada sağlıklı ve yeterli su tüketimini destekleyici çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz, “Biliyoruz ki tüketiciler, farklı ortam ve durumlarda suya alternatif olabilecek ürünlere ihtiyaç duyuyor. Sağlıklı ürünlere olan yüksek talebi de göz önüne aldığımızda 0 şeker özelliğiyle PureFresh ürünümüzün beğeniyle karşılanacağına eminiz. Özellikle yaz günlerinde aromalı, ferahlatıcı, tazeleyici ürünlere ilgi artıyor. Biz de bu ihtiyaca cevap verecek sağlıklı ve yenilikçi ürünler geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan PureFresh, sağlıklı içeriğiyle de ambalajıyla da oldukça dikkat çeken ve yenilikçi bir ürün. Yaz günlerini su kadar sağlıklı bir ürünle karşıladığımız için çok heyecanlıyız.” dedi.

PureFresh bu yazın favorisi olacak

Rengarenk 250 ml’lik kutularıyla sunulan PureFresh, yaz enerjisini taşıyan rengarenk ambalajıyla hem sağlığına hem de stiline özen gösterenlerin favorisi olmaya hazırlanıyor. PureFresh, tüm Migros’lar, Starbucks şubeleri, akaryakıt istasyonları ve seçkin marketlerde satışa sunuluyor.