CRATE AND BARREL POP-UP&MORE, BU YAZ BODRUM’DA İKİ FARKLI NOKTADA SİZLERİ BEKLİYOR

Crate and Barrel, Pop-up&More konsepti ile şimdi Bodrum’da! Bu sene Bodrum’da, hem Midtown Alışveriş Merkezi hem de Yalıkavak olmak üzere iki farklı noktada dekorasyon tutkunları ile buluşan Crate and Barrel, yazlık evlerinizin dekorasyonu için ilham kaynağı oluyor.

İstanbul, Mayıs 2017 – Tasarım ve fonksiyonelliğin mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşımak isteyenlere birbirinden şık ürünler sunan Crate and Barrel’ın, mobilya, sofra, mutfak, dekorasyon, aksesuar ve bahçe mobilyalarından oluşan geniş ürün portföyü, Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde ve Yalıkavak’ta açılan Pop-up&More mağazaları ile yazlık evlere renk katıyor.

“Pop-up&More” konsepti ile Crate and Barrel, yazlık evlerinin dekorasyonunda yenilikler yapmak isteyenleri, Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde 150 metrekarelik, Yalıkavak’ta ise 300 metrekarelik bir alanda, farklı bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

Yazlık evinizi yeni sezona hazırlamak ve ufak dokunuşlarla yenilemek için A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz her şey, Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi ve Yalıkavak Crate and Barrel Pop-up&More’larda sizleri bekliyor!

Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi: Kemer Mevkii Ortakent, Bodrum

Yalıkavak: Merkez Mah. Gür Cad. Yalıkavak, Bodrum