GEMİ KOMUTANLARINDAN ZİYARET

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı TCG Giresun Fırkateyni, TCG Kılıç Hücumbotu ile TCG Alb. H. Burak Akaryakıt Gemisi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları nedeniyle Bodrum’a geldi.  

  1. Muhrip Filotillası Komodoru Dz. Kur. Alb. Emre Sezenler ile T.C.G. Giresun Komutanı Dz. Yzb. Murat Aktaş, T.C.G. Alb. H. Burak Komutanı Dz. Bnb. Özgür Yucak, T.C.G. Kılıç Komutanı Dz. Bnb. Bora Başak,  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Başkan Mehmet Kocadon’a Donanma Komutanlığının hediyesinin takdim edildiği ziyarette Başkan Kocadon ziyaretleri dolayısıyla komutanlara teşekkür ederek, kendilerini Bodrum’da görmekten çok mutlu olduklarını söyledi.

Başkan Kocadon’dan iade-i ziyaret 

Daha sonra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ ile birlikte T.C.G. Giresun gemisinde gerçekleşen yemeğe katılarak iade-i ziyarette bulundu. Bodrum Garnizon Komutanı Per. Alb. İzzet Adagideli’nin de yer aldığı yemeğe Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi’ne üye gaziler ve şehit yakınları da katıldı.

Bodrum Gemi Yanaşma İskelesinde bulunan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı TCG Giresun, TCG Kılıç ile TCG Alb. H. Burak isimli gemiler, 16 – 17 Mayıs tarihlerinde 10.00 -12.00 ve 14.00 – 17.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık olacak.