NEFES KOÇU KİTAPLARINI BODRUM’DA İMZALADI

Türkiye’nin ilk nefes koçu Nevşah Fidan Karamehmet, 2015 Aralık ayında yayımlanan son kitabı “Altın Kitabın Sırları” için düzenlenen imza gününde Bodrumlu okuyucuları ile buluştu. Karamehmet, ilk olarak kitapları ve nefesin faydaları üzerine okuyucuları ile sohbet edip, ardından da kitaplarını imzaladı.

Doğal ve dönüştürücü nefes sistemleri konusunda dünyanın sayılı eğitmen ve konuşmacılarından olan Nefes Koçu Nevşah Fidan Karamehmet, Midtown Alışveriş Merkezi’ndeki D&R Müzik ve Kitap Mağazası tarafından düzenlenen imza gününde Bodrum’da okuyucuları ile bir araya geldi. Karamehmet, geçen yıl Aralık ayında Destek Yayınlarından çıkan ’Altın Kitabın Sırları’’nı kitabını tanıttı.
Karamehmet, “’Altın Kitabın Sırları’’nda bir varlık olmadığınızı, aklınızın ve bedeninizin gerçek olmadığını algılamanızı, hakiki benliğiniz ile hizalanmanızı, kendinizi iyi hissetmenizi değil uyanmanızı, yaşamda nasıl başarılı olacağınızı değil, yaşam olarak algıladığınız döngünün gerçekte ne olduğunu görmenizi sağlamanızı ve bu dünyada mutlu olmanın anahtarını değil, ebedi huzura ulaşmanın yolunu bulabilirsiniz” dedi.
Karamehmet, nefesin yaşamın önemini tecrübeleri ve kendine özgü bir dille anlatan “Yansımalar”, son yıllarda tüm dünyada yaygınlaşan fırın görmemiş yiyecekler üzerine yazdığı kitabı “Canlı Gıdalar ile Gelen Sağlık”, seminerlerinin başkahramanı Spiritüella’ nın öykülerini esprili bir dille anlatan “Spiritüella”, okuyucular için doğal nefes konusunda harika bir rehber olan “Nefes”, tüm hastalıkların gerçek kaynağını ve bu hastalıkları kaynağında yok etmenin yollarını bu kitapta anlattığı “İyileşmek İstiyorsan”, doğru nefes almayı öğrenerek yaşamını dönüştürenlerin, nefesle yeniden doğanların öykülerinin yer aldığı “Nefesle Yeniden Doğuş” kitaplarını da imzaladı.