SeyahatTurizm

MSC CRUISES’IN DÜNYA SEYAHATİ İLE RÜYALARINIZI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜP, DÜNYANIN HARİKALARINI KEŞFEDİN

119 günlük bir dünya seyahati, 6 kıtada toplam 32 ülke, 49 liman MSC Magnifica gemisi ile…

05 Ocak 2019’da İtalya’nın Cenova şehrinden yola çıkacak olan MSC Magnifica gemisi, 119 günlük yolculuğunda, yeniden Cenova’ya dönene kadar; 32 ülke ve 49 ayrı limanı ziyaret edecek. Bu seyahat az beğenen, bir seyahatten daha fazlasını talep eden, sıra dışı seyahatleri seven gezginler için ideal bir seçenek.

İster kariyerinizin sonunda, ister yenilenebilmeniz adına kariyerinize kısa bir es vererek, emeklilik öncesi bir macera arayışı veya emekli sonrası keyif almayı arzulayan her yaştan yolcular için, dünyayı dolaşarak ufuklarını genişletmek ve değerli bir yaşam deneyimleri kazanmak adına keyifli bir program. MSC Cruises, misafirlerine hayatları boyunca hayalini kurdukları, dünya seyahati planını gerçekleştirmeleri adına bu benzersiz teklifi sunuyor.

MSC Cruises CEO’su Bay Gianni Onorato programla ilgili; “MSC Cruises, misafirlerine gerçekten de özel ve eşsiz deneyimler sunmayı taahhüt ediyor. Bu nedenle, misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler ve öneriler sonucu, dünya gezisini yapmaya  karar verdik, zira pek çok misafirimizin hayali konforlu, rahat ve güvenilir bir ortamda birbirinden güzel yerler gezerek dünyayı dolaşma düşünceleriydi.”

Bay Gianni Onorato. “Dünyanın en iyi uluslararası Cruise şirketlerinden biri olarak, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize, denizler üzerinde bir dünya turu programı sunmak bizim görevimiz diye düşündük. Cruise pazarında hiç yapılmayan bu programı, misafirlerimizin seyahatinden daha fazla keyif alabilmeleri adına MSC Magnifica gemimiz ve alışılmış MSC Cruises hizmet kalitesinde yapıyoruz.”

Seyahatlerinde daha fazlasını talep eden misafirlere, daha önce hiç yapılmamış bir program ile muhteşem bir deneyim yaşatacak bu seyahatin en önemli artıları ise :

  • Egzotik ve keşfedilmemiş destinasyonlar: Tonga’nın sıcak iklimi ile takımadalarından, Bora Bora’nın tertemiz bakir sularından, Cartagena’nın büyüleyici kültürüne ve Ürdün’ün Akabe şehrindeki vahalara kadar MSC Cruises ile dünya çevresinde toplam 49 destinasyon gezeceksiniz. MSC Cruises dünya turunda, misafirlere Yeni Zelanda, Fiji ve Maldivler’i keşfetmek için fırsatlar sunulurken, Karayipler gibi nefes kesici bir coğrafyada da, birbirinden güzel 9 liman ziyaret edilecek.
  • Seçkin ve benzeri görülmemiş çevre gezileri : MSC Cruises misafirlerine, beklentilerinin üzerinde bir deneyim yaşatabilmek adına, seçkin ve benzeri görülmemiş bir hizmet kalitesi sunma misyonuna devam ediyor. Birbirinden değişik çevre gezileri kapsamında; Sri Lanka’nın Pinnawela kasabasında fillere binme imkanı sunulurken, Fransız Polinezya’sının en güzel adalarından Moorea lagünlerinde şnorkel keyfi yapma imkanı da sunuluyor. James Bond’un filmi ile özdeşleşmiş Phang Nga Bay ulusal parkına da çevre gezisi yapılarak, hem olağanüstü doğa hem de yerel kültürlerle bir araya gelme şansı da tanınıyor. Ayrıca bu seyahatin en büyük artılarından biri olarak, dünyayı daha fazla keşfetmeye kararlı misafirlerimize, kendi seçecekleri 15 adet çevre gezisi de MSC Cruises’ın hediyesi olacak.
  • Gerçek keşifler : Bu seyahatin en önemli artılarından biri de, misafirlerin yerel kültür ve aktiviteleri daha iyi keşfedebilmeleri adına, her limanda fazlasıyla zaman geçirebilecekleri şekliyle bir program organize edildi. Cruise endüstrisi ortalamasının üzerinde, limanlarda ortalama 13 saat kalacak şekilde zaman ayırılıyor. Böylelikle misafirlere limanlarda daha fazla keşif yapma imkanı sunmuş olacağız.
  • İlgi çekici destinasyonlarda daha uzun süre konaklama : Daha fazla çevre gezisi yapılabilecek veya daha fazla keşfedilesi yer olan destinasyonlarda, başka cruise firmalarında olmadığı kadar, destinasyon konaklama süreleri sunulacaktır. Örneğin; Polinezya’da dört tam gün, Hawaii’de ve Los Angeles’ta üç tam gün gibi…
  • Gemide kaliteli seyir deneyimleri : Gemide seyahatinizi daha kaliteli hale getirebilmek adına, gemiye evcil hayvan kabulü, gemi içi özel indirimler-promosyonlar ve çamaşırhane hizmetleri evinizde hissetmenizi sağlayacak sadece birkaç ayrıcalıklı hizmetimiz arasında. Küçük detaylara verdiğimiz önem, bu seyahati hayatınızın en iyi seyahati yapacak.

MSC Magnifica ile karaya ayak bastığınızda yaşayacağınız muhteşem deneyimlere ilave olarak, gemimizle seyriniz esnasında da son derece keyifli anılar biriktireceksiniz.  Denizle iç içe seyahat edeceğiniz Balkonlu kabinleri, yüksek kaliteli servisi, dört restaurantı ve 11 barı, taze ve leziz yemek seçenekleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. MSC Magnifica gemimizde çok çeşitli eğlence ve boş zaman etkinlikleri, açık büfe, alakart ve gurme restaurantlarından, Casino’ya, panoramik manzaralı diskodan, puro salonuna kadar pek çok aktivite alanı sizleri keyiflendirecek. 4 boyutlu sinema, Broadway tarzı animasyon şovları ve çok daha fazlası dünya çapında eğlence olanakları kapsamında sunulacak. Ayrıca MSC Magnifica’nın ödüllü MSC Aurea Spa’sı içerisinde, deniz üzerinde başka hiçbir yerde bulunmayacak kalitede geleneksel Bali masajlarının yanı sıra, bir dizi yeni ultramodern güzellik bakım hizmetleri, sauna, Türk Hamamı ve Talasso Terapi odası hizmetleri de sunulmaktadır. 119 günlük MSC Magnifica ile bu güzel Dünya turunun bedeli ise, kişi başı liman vergileri dahil 12,500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.