EMİRATES, ÖZEL FİYAT KAMPANYASI İLE 2018’E MERHABA DİYOR!

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; Economy Class ve Business Class yolcularına yönelik hazırladığı 2018’e Merhaba kampanyası ile 75 noktaya çok özel fırsatlar sunuyor

Emirates Havayolu, 04 -17 Aralık 2017 tarihleri arasında satın alınan Economy Class ve Business Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yeni yılda sevdiklerini ziyaret etmek isteyen ve rüya tatilini planlayan yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 3 Ocak – 7 Haziran 2018 tarihleri arasında, havayolunun 75 popüler uçuş noktasına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Yolcular uçuşları boyunca, Türkçe filmlerin de yer aldığı Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi ‘ice’ın 2,500’den fazla film ve eğlence kanalının, taze malzemelerle hazırlanan gurme yemeklerin, çeşitli kaliteli şarapların keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca havayolunun aralarında Türk’lerin de bulunduğu çok uluslu kabin ekibinin ünlü misafirperverliğinin eklendiği konfor ile rahat bir yolculuk geçirebiliyorlar. Emirates yolcularına ayrıca, Economy Class’ta 35 kg.’a, Business Class’ta 40 kg.’a ve First Class’ta 50 kg’a kadar geniş bir bagaj hakkı sunuyor.

Emirates’in 2017 Yılındaki Kilometre Taşları

  1. A380’ini teslim alan ve B777 uçaklarında iç mekanların yenilendiğini duyuran Emirates, Atina, Phnom Penh ve Zagreb’den sonra Newark’ı da küresel ağına ekledi. Ayrıca Emirates, yenilenen A380 uçak içi dinlenme salonu ile hem filosunu hem de ürün kalitesini geliştirmeye ve yolcu beklentilerini karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

Emirates’in diğer 2017 başarıları arasında, TripAdvisor Travelers ‘Choice Ödülleri’nde Dünyanın En İyi Havayolu seçilmesi, 2017 Business Traveller Ödülleri’nde dört ödül alması, prestijli ULTRAS 2017 Ödülleri’nde iki ödüle layık görülmesi, 2017 APEX Yolcu Seçimi Ödülleri’nde En İyi Eğlence ve Skytrax World Airline Ödülleri 2017’de Dünyanın En İyi Uçuş Eğlencesi ödülünü alması yer alıyor.

Emirates, flydubai ile gerçekleştirdiği ortaklık sayesinde 40 yeni Boeing 787 Dreamliner sipariş verdi. Bu gelişmeler doğrultusunda uçuş ağını daha da genişleterek, önümüzdeki yıllarda büyümeye devam etmeyi planlıyor.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.