GeziTurizm

MSC CRUISES YENI NESIL AKILLI GEMILERINI,SAMSUNG TEKNOLOJISIYLE DONATI-YOR

 

MSC Cruises, 12 Ocak 2016’da Milano’da Samsung Genel Merkezi’nde  imzalanan sözleşme kapsamında , 2017’de suya inecek yeni nesil gemilerini, kabinlerdeki televizyonlardan ortak alanlara ve sağlık merkezlerine kadar  Samsung teknolojisi ile donatacak

Dev işbirliği MSC Cruises’ın yeni nesil MSC Meraviglia ve MSC Seaside gemilerinde Haziran ve Aralık 2017’de başlayacak, ardından yapımı planlanan 7 adet yeni nesil Meraviglia-Seaside sınıfı gemilerde devam edecek.

MSC Cruises CEO’su Bay Gianni Onorato bu dev işbirliği ile ilgili, “Samsung teknoloji konusunda dünya lideri. MSC olarak misafirlerimize vaat ettiğimiz gemi deneyimini yaşatabilmek adına en yeni inovasyonları , alanlarındaki en iyi partnerler ile işbirlikleri yaparak sağlıyoruz.  Bu devrimsel konsept ile MSC Meraviglia ve MSC Seaside sınıfı gemilerimiz, tasarım ve mimaride olduğu gibi  teknoloji alanınında da bir üst seviyeye taşınmış olacak. Samsung’un son teknoloji ürünleri ve çözümleri , misafirlerimize yeni nesil akıllı gemilerin en iyilerini sunacak’ dedi.

Samsung İtalya Başkanı Bay Carlo Barlocco işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: Samsung olarak her zaman üst düzey teknolojileri kullanarak, insanların hayat kalitesini arttırmak ve işbirliği yaptığımız şirketleri rekabet ortamında öne geçirmek için çalışıyoruz. MSC Cruises ile yapmış olduğumuz bu işbirliği çözümlerimizin yolcu deneyimlerini nasıl arttırdığını gösteriyor;  sadece LCD ekranlar ve tabletler değil aynı zamanda sağlık merkezindeki ilk yardım teknolojisine kadar gelişmiş çözümlerimizi sunuyoruz.  Bu işbirliği Samsung ve MSC’nin tüm cruise sektörüne yeni bir inovasyon getirmesine yol açacak.