MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’UN BODRUM BALIKÇISI TÜRKİYE’DE İLK 30 RESTORAN İÇİNDE!

Mandarin Oriental Bodrum’un Bodrum Balıkçısı, İncili Gastronomi Rehberi’nde Türkiye’de ilk 30 restoran arasında yer alarak ve 3 inci kazanarak kaliteli hizmetini yeniden tescil etti.

Nisan ayında sezonun başlamasıyla kapılarını açan ‘Bodrum Balıkçısı’ misafirlerini sezon boyunca yerel tatlar eşliğinde sunulan balık ve deniz ürünleri ile ağırladı. İstanbul’daki kariyerinden sonar Sicilya’da mutfak eğitimi alan ve Milano’da da 3 Michelin yıldızlı restoranda görev alan Şef Murat Taşdemir, geleneksel ve modern lezzetleri harmanlayarak misafirlerine de unutulmayacak deneyimler yaşattı. Türk ve dünya mutfağını da seçkin meze ve tatlıları ile damak tadına düşkün misafirlerine sunan Şef Murat Taşdemir, bir başarıya daha imza atarak Mandarin Oriental, Bodrum’un vadettiği hizmet kalitesine bir ödül daha ekledi.

Bu yıl, Mandarin Oriental, Bodrum, Condé Nast Seyahat Okuyucuları’nın oyladığı Seyahat Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Otellerinden biri olarak seçilirken, 2017-2018 The International Hotel Awards tarafından ise Uluslararası Beş Yıldızlı Standart sıralamasına seçildi.Son olarak ise, Haute Grandeur Ödülleri’nde “Global Seviyede En İyi Aile Tatili” ve “Orta Doğu’nun En İyi Destinasyon Wedding Oteli” ödüllerine layık görüldü.

Bodrum Göltürkbükü, Cennet Koyu’nda konumlanan Mandarin Oriental, Bodrum, denizin hemen yanı başında yer alan veya manzaralı teraslara sahip 8 adet stil sahibi restoran ve bara ev sahipliği yapıyor. Yaratıcı mutfaklarda hazırlanan lezzetler, hem misafirlerin hem de Bodrum’da ayrıcalıklı bir yemek deneyimi arayanların vazgeçilmez tercihi oluyor. Mandarin Oriental, Bodrum’da 129 konuk odası, daire, suit ve villa bulunuyor. Ege Denizi’nin mavisiyle birleşerek büyüleyen infinitypool (sonsuzluk havuzları) konuklarına huzur dolu anlar yaşatıyor. Deniz manzaralı, özel teraslı odalar ve Akdeniz süitleriyle Bodrum Yarımadası’nın nefes kesen manzarasıyla öne çıkan Mandarin Oriental, Bodrum, Presidential Villa ile de misafirlerine lüks tatil deneyimi yaşatıyor.