Tatil-KonaklamaTurizm

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM YENİ SEZON AÇILIŞI İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADI

Bodrum Yarımadası’nın büyüleyici Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, 2022 sezonuna 1 Nisan’da merhaba demeye hazırlanıyor. Ege kıyılarının vazgeçilmez tatil adresi tüm misafirlerine,  geniş alternatiflerin yer aldığı  konaklama paketleriyle yeni sezonda kusursuz bir tatil deneyimi yaşatacak.

2022 sezonuna 1 Nisan’da merhaba demeye hazırlanan Mandarin Oriental, Bodrum, yeniliklerin ve sürprizlerin yer aldığı konaklama paketleriyle yeni sezonda da Ege kıyılarının vazgeçilmez tatil adresi olmaya devam edecek. Mandarin Oriental, Bodrum, imza lezzetlerin eşlik ettiği güçlü mutfağı, Bodrum Yarımadası’nın en lüks alışveriş deneyimini sunan zengin marka seçkisi, attığı yeni adımlarla sınırları genişleyen sürdürebilir lüks hizmet anlayışı, global ölçekte ödüllü SPA’sı ve kişiselleştirilmiş tatil ayrıcalığı sunan Misafir Deneyim Elçi’si hizmetleriyle 1 Nisan’da kapılarını açacak.  Her detayında konforla buluşan havuzlu, yemyeşil bahçeli ve geniş teraslı odaları, tam donanımlı mutfaklarıyla ev konforunu aratmayan rezidans daireleri, barbekü köşelerine ve sonsuzluk havuzuna sahip, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının arasında bulunan göz alıcı süit ve villalarıyla göz kamaştran Mandarin Oriental, Bodrum, geniş alternatiflerin yer aldığı  konaklama paketleriyle yeni sezonda da kusursuz tatilin değişmeyen adresi olacak.  

“Yeni sezonda yeniliklerimiz konuşulacak”

2022 sezonunu yeniliklerle karşılayacaklarını söyleyen  Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrum’dan sorumlu Bölge Ticari Strateji Direktörü Pamela Tito; “Geçtiğimiz iki yıl küresel çapta ve özellikle turizm sektörü için zorlayıcı olsa da Mandarin Oriental, Bodrum olarak verimli geçirdiğimiz bu süreçle birlikte 2022 sezonuna büyük bir heyecanla giriş yapıyoruz. 1 Nisan’dan itibaren sürprizlerimizle birlikte her yıl olduğu gibi ayrıcalıklı lüksü  misafirlerimizle paylaşacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz” diyor.  Tito, yeni sezonda Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrumözelinde hayata geçirdikleri ve bir çok ayrıcılığı da beraberinde getirenGems of Turkey  paketine değinerek ekliyor:“Gems of Turkey  paketimizle misafirlerimize yeni sezonda keyifli avanatajlar sunacağız.Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul  ve Mandarin Oriental, Bodrum olarak Türkiye’nin önde gelen iki destinasyonu İstanbul ve Bodrum’u çok özel bir paket ile biraraya getirdik ve ayrıcalıklı bir deneyim tasarladık. Birbirini harika bir şekilde tamamlayan iki otelimizin kombinasyonu olan bu paketimizin, diğer paket ve hizmetlerimiz ile birlikte çokça tercih edileceğine inanıyorum.”

Rezervasyon ve sorularınız için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.