Tatil-KonaklamaTurizm

KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM’A HAUTE GRANDEUR’DEN 4 ÖDÜL

Dünyanın saygın otel ödüllerinden birisi olan Haute Grandeur Global Excellence Awards, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’u dört ayrı dalda ödüllendirdi. Ulusal ve uluslararası alanda başarılarını çeşitli ödüllerle tescilleyen Kempinski Hotel Barbaros Bay, “Avrupa’nın En İyi Sahil Resortu” oldu.

Bodrum, 28 Eylül 2022 – Her yıl 7 kıtada, 60 ülkede, mükemmel kalitedeki servisleri ve hizmet kalitesiyle otelleri değerlendiren ve dünyanın saygın ödüllerinden biri olan Haute Grandeur, Gökova Körfezi’nin sonsuz maviliğine bakan ayrıcalıklı konumu ile Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’u “Küresel Seviyede En İyi Lüks Otel”, “Avrupa’nın En İyi Kumsal Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Sahil Resortu” olarak ödüllendirdi.  Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Ferman Doğan da “Küresel Seviyede En İyi Yeni Atanan Genel Müdür” ödülünü almaya hak kazandı.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un sunduğu yaşam tarzı, hizmetlerindeki yüksek kalite ve yaşattığı deneyim çeşitliliği bu değerli ödüllerin almasında etkili rol oynadı. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Genel Müdürü Ferman Doğan, dünyanın önde gelen ödüllerinden biri olan, Haute Grandeur Mükemmellik Ödülleri’ni almaktan duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Turizm sektöründe üstün hizmet veren kurumları şeffaflık ilkesiyle değerlendiren Haute Grandeur Mükemmellik Ödülleri’nden 4 ayrı önemli kategoride ödüle layık görülmüş olmaktan gurur duyuyorum. Misafirlerimize en iyi hizmeti en üst düzeyde sunmak için ekip olarak büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Konuklarımıza yılın her günü bütünsel bir deneyim sunmaya, onlara Bodrum’un eşsiz ruhunu pek çok farklı içerikle yaşatmaya devam edeceğiz.”