RİXOS HOTELS’DEN YILDIZLARLA DOLU BAYRAM COŞKUSU

 

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, yıldızlarla dolu konser ve gösterileri bayramda konuklarıyla buluşturuyor.

Avrupa’nın en iyi eğlence oteli seçilen Rixos Sungate, 24 Haziran’da Ümit Besen & Pamela, 25 Haziran’da Inna, 26 Haziran’da Gripin’i konuklarıyla buluşturacak.

Ege Denizi’nin huzurlu atmosferinde hafızalarda yer edecek bir tatil deneyimi sunan Rixos Premium Bodrum’da, 24 Haziran’da Cem Belevi, 25 Haziran’da Fatih Ürek, 26 Haziran’da Sinan Erkoç, 27 Haziran’da Tuğba Özerk konseriyle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Mavi ile yeşili, tarih ile kültürü, kalite ile lüksü bir arada sunan Rixos Premium Tekirova, 24 Haziran’da BBI Extreme Show’u konuklarıyla buluşturacak. 25 Haziran’da pop müziğinin sevilen ismi Berkay’ın konser vereceği Rixos Premium Tekirova’da ayrıca, 26 Haziran’da Todes, 27 Haziran’da Potap & Nastya sahne alacak.

Konuklarına huzurlu bir tatil deneyimi sunan Rixos Premium Göcek, 22 Haziran’da Bright Side, 23 Haziran’da El Canto Cubano, 24 Haziran’da Sibel Tüzün, 25 Haziran Kargalar Kafeste, 26 Haziran’da Su Soley, 27 Haziran’da Aycan & Retro Band, 28 Haziran’da da Can Gox’u sevenleriyle buluşturacak.

Turizm cenneti Belek’te konuklarını ağırlayan Rixos Premium Belek, 24 Haziran’da Ralvero, 25 Haziran’da Ayhan Sicimoğlu ve İzmir Express, 26 Haziran’da Ödül & Funk Alaturka ve Su Voices, 27 Haziran’da Garo Mafyan ve Turbulence Orkestrası, 28 Haziran’da da Ufuk Akyıldız’ı ağırlayacak.

Şehrin merkezinde bulunan Rixos Downtown Antalya, 23 Haziran’da Havana Salsa, 25 Haziran’da The Mob, 26 Haziran’da da Nelly White Band’i konuklarıyla buluşturacak.

24 Haziran’da Inna, 26 Haziran’da İrem Derici, Türkiye’nin en büyük yaşam, eğlence ve alışveriş merkezi The Land of Legends’ta sahne alacak. Franco Dragone imzalı dünyanın ilk müzikal bot şöleni ve çeşitli gösteriler The Land of Legends’ta konuklara unutulmaz anlar yaşatacak.