MALTA’DA İYİLİK İÇİN KOŞMAYA VAR MISINIZ?

Global Run Valletta için kayıtlar devam ediyor:

MALTA’DA İYİLİK İÇİN KOŞMAYA VAR MISINIZ?

Global Liman İşletmeleri tarafından ilki 2014 yılında Bodrum’da start verilen Global Run, Malta’ya taşınıyor. Valletta Kruvaziyer Limanı’nda 29-30 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Global Run Valletta’da atletler yine iyilik için koşacaklar.

İki gün boyunca renkli aktiviteler eşliğinde, 10 ve 5 kilometre olarak düzenlenecek yarışlar için kayıtlar devam ediyor. Sporseverler, Global Run Valletta yarışının tarihle içiçe parkurunda koşarken bu heyecanın bir parçası olabilmek için www.globalrunvalletta.com web sitesi üzerinden kayıt olabilecekler.

Uluslararası iyilik zinciri Global Run koşularının ilk halkası olan Bodrum Global Run’ın üçüncüsü Nisan 2016’da düzenlenerek, Bodrum’a geleneksel bir organizasyon daha kazandırılmış oldu. Türkiye dışında ise ilk olarak 2015 yılında Karadağ’da Port Of Adria’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Global Run serileri, 2016’da buluşma noktası olarak Malta’nın Valletta kentini seçti.

Gelirlerinin Sivil Toplum Kuruluşları ile paylaşıldığı ve dünyada bir benzeri olmayan Global Run yarış serileri bu sefer de Global Liman İşletmeleri’nin bünyesinde yer alan Valletta Kruvaziyer Limanı’nın ev sahipliğinde 29-30 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek.

İki gün boyunca festivale dönüşecek

Geleneksel hale dönüştürülmesi planlanan Global Run Valletta, ilk gününde hazırlık çalışmalarının yanı sıra gerçekleşecek çeşitli etkinliklerle adeta bir festivale dönüşecek. Global Run Valletta, ikinci gün start alacak yarışlar ve ardından düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak. Malta’nın en güzel sokaklarından geçen 10 ve 5 kilometrelik iki parkurda yarışacak sporculara, Genel Klasman ve 5 farklı yaş kategorisinde toplam 80 ödül verilecek. Yarıştan elde edilecek gelirlerle ise her zaman olduğu gibi organizasyonun partnerleri STK’lar desteklenecek.

Kayıtlar devam ediyor

Global Run Valletta’ya katılmak isteyenler, www.globalrunvalletta.com adresinden dolduracakları formlarla internet üzerinden yarışma kayıtlarını yapabilecekler.