LUX* BODRUM, BEACH ROUGE İLE EĞLENCEYİ YENİDEN TANIMLIYOR

Ege Denizi’nin mavi suları ile kaplı yarımadasında, lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX* Bodrum Resort & Residences, Beach Rouge ile sizi Fransız Rivierası’na götürüyor. Canlı DJ performansları, lezzetli kokteylleri, geniş mönülü öğle yemekleri ve unutulmaz partileri ile Beach Rouge kesintisiz eğlence sözü veriyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences, sizi eğlencenin ve eşsiz lezzetlerin kalbi Beach Rouge’a davet ediyor. Dinlenmeye ‘evet’ ama ‘eğlence’ olmazsa olmaz diyenler LUX* Bodrum Resort & Residences’ta ikisine de sahip olmanın lüksünü yaşıyor. LUX*ın en iyi ve en yeni Beach Club’ı olan Beach Rouge’da canlı DJ performansları, profesyonel barmenler tarafından hazırlanan lezzetli kokteyller, geniş menülü öğle yemekleri ile müzik eşliğinde enerjiniz yükselirken aynı anda denizin ve güneşin de tadını çıkaracaksınız.

Misafirlerini şımartıyor

Muhteşem bir deniz, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik beyaz kum plajı ve sınırsız eğlence… Basit, doğal ve duyusal deneyimler yaşatarak misafirlerini her an şımartma misyonuyla hareket eden LUX* Bodrum Resort & Residences, Beach Rouge’da gündüz denize ve güneşe doyarken Akdeniz mutfağının en iyi örnekleri eşliğinde güneşin batışını izleyecek, müzik ve dansla coşacağınız eşsiz partilere tanık olacaksınız. Kartpostallara layık bir doğa eşliğinde aydınlık ve konforlu alanlar yaratan Beach Rouge, size Fransız Rivierası’nı aratmayacak.

Disco Restroom ile dansa devam

LUX* Bodrum Resort & Residences’ın eğlence vaatleri bununla bitmiyor. Misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı amaçlayan LUX* Bodrum Resort & Residences, sizleri Disco Restroom ile tanıştırıyor. Disco Restroom’da sizleri küçük sürprizlerle karşılayan LUX* Bodrum, kesintisiz eğlencenin adresi olmayı hedefliyor.

Tatil anlayışını değiştiriyor

Dünyanın en egzotik lokasyonlarında lüksü ve konforu yeniden yorumlayan LUX*ın Türkiye’deki ve aynı zamanda Avrupa’daki ilk ve tek tesisi LUX* Bodrum Resort & Residences, doğa harikası Adabükü’nde konumlanıyor. Dünyanın en prestijli ödüllerinden A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip LUX* Bodrum Resort & Residences, MYC Partners’ın 70 milyon dolarlık yatırımıyla hayata geçirildi. 91 otel odası, 72 residence ve beach villası ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences’ta SPA, açık hava sineması, iki alakart restoran, çocuk oyun alanı, lavanta bahçesi gibi sosyal donatılar ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor. Havaalanına sadece 13 km mesafede bulunan lokasyonu ve hızlı ulaşım kolaylığı sunan transfer teknesiyle Türkbükü’ne 15 dakika mesafede bulunan LUX* Bodrum Resort & Residences, kişiye özel hizmet sunuyor.