KURBAN BAYRAMI’NIN TADINI MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’DA ÇIKARIN

Doğa ve lüksün buluştuğu, mavi ve yeşilin harmanlandığı Ege’nin Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, Kurban Bayramı’nda da konuklarına ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. En az dört gece konaklayan konuklar dördüncü geceyi Mandarin Oriental, Bodrum’un misafiri olarak geçiriyor.

Bayram döneminde otelde konaklayan misafirler, Ege Denizi’nin mavisi ve mis kokulu çam ormanlarının yeşili ile büyüleyen manzaranın tadını çıkarırken Infinity Pool (Sonsuzluk Havuzları) ve geniş süitleriyle Bodrum Yarımadası’nda lüks tatil deneyimini de yaşayacak. 

Uzakdoğu’dan İtalyan mutfağına uzanan enfes lezzetler konukları bekliyor                                                                                                                

Cennet Koyu’nun maviliği eşliğinde lezzet tutkunlarını ağırlayan İtalyan restoranı Assaggio’da özel bir deneyim vaat eden Mandarin Oriental, Bodrum, konuklarına sekiz restoran ve barıyla lezzet şölenine dönüşen tatlar sunuyor. Atıştırmalıklarla lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olan Blue Beach Club &Bar’da eğlenceli dakikalar geçiren misafirler, Pool Bar & Restaurant’ta ise çocuklarıyla keyifli bir yemek deneyimi yaşayabilirler.

Balık ve deniz ürünlerinin yer aldığı Bodrum Balıkçısı’nda ise geleneksel lezzetlerin modern tarzda sunulduğu ve mevsime uygun taze malzemelerle hazırlanan yemeklerin tadını çıkarmak mümkün.  Mandarin Bar’da zengin seçenekleriyle en yaratıcı kokteyl karışımları sunulurken, Mandarin Cake Shop’ta ise tatlı ve pastalar hazırlanıyor.

Ödüllü SPA ile ruhunuzu ödüllendirin

2016 World Luxury Spa & Restaurant ödülleri SPA kategorisinde ödül alan ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ sakinlik ve dinginlik isteyenler için doğru adres. Bölgedeki en kapsamlı sağlık, güzellik ve masaj programlarına yer veren Mandarin Oriental, Bodrum, ödüllü spa terapileri ve el yapımı doğal içerikli şifalı uygulama kürleriyle yılın tüm yorgunluğunun atılmasına olanak sağlıyor. Doğallıktan ödün vermeyen resort otel spa merkezinde bahçelerinden topladığı zeytinyağı, ada çayı ve lavantayı kullanıyor. Konuklar aynı zamanda The Spa’nın inanılmaz güzellikteki hamamında kökeni yüzyıllar öncesine uzanan Türk su terapisi deneyimi yaşayabiliyor.

Yaş gruplarına özel çocuk aktiviteleri

Mandarin Oriental, Bodrum, Ege’nin derin mavisi ve bembeyaz kumların mükemmel uyumunun buluştuğu iki adet plajı ile dalış ve şnorkelle yüzmeden tenis ve basketbola kadar birçok aktivite sunuyor. Minik misafirlerin de unutulmadığı otelde, ‘Worldwide Kids’ kapsamında çocuklara yönelik birçok eğitici ve eğlence dolu aktivite bulunuyor. 4-11 yaş arasındaki minik misafirler, yeni keşiflere ve arkadaşlıklara yelken açacakları eğlenceli ve öğretici sanat faaliyetleriyle unutamayacakları bir tatil geçiriyor. 4 ay ile 3 yaş arasındaki çocuklara yönelik Kreş Kulübü’nde ise eğitimli ve alanında deneyimli bir ekip ile yaşlarına uygun aktiviteler gerçekleştiriliyor. 12-17 yaş arasındaki çocuklar ise gençlere özel kulüpte ilham verici sanatsal faaliyetlerle keyifli vakit geçiriyor.