Tatil-KonaklamaTurizm

KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM, KIŞ SEZONUNDA WELLNESS PROGRAMLARI, LEZZET NOKTALARI VE ÖZEL İÇERİKLERİ İLE HİZMET VERİYOR

Masmavi denizi, göz alabildiğine uzanan sahili, gastronomik lezzetleri ve benzersiz spası ile “Kempinski Hotel Barbaros Bay” sonbahar ve kış ayları boyunca deneyimli ekibi ile misafirlerine hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Otantik Akdeniz mimarisini şık ve doğal bir dokunuşla harmanlayarak misafirlerine ev konforu yaşatan otel, sonbahar ve kış sezonu için hazırladığı etkili wellness ve detoks içerikleri, yoga programları ile misafirlerine bütünsel bir iyileşme sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaz sezonunun ardından en özel davetlere, unutulmaz düğünlere, etkinliklere ve grup toplantılarına ev sahipliği yapmaya devam ederken, eşsiz spası ile bütünsel bir arınma ve rahatlama sağlıyor. Otelin sonbahar ve kış aylarında sunacağı özel uygulamalarla ilgili olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay Genel Müdürü Mehmet Ferman Doğan; “Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da Gökova Körfezi’nin sonsuz maviliğine bakan ayrıcalıklı konumu ile hem otelimizde hem de uzun süreli konaklamalar için şık tasarımlı ve ev konforu sunan rezidanslarımızda misafirlerimizi yeni sezonda da pek çok yeni içerikle ağırlamaya devam edeceğiz. Sonbahar ve kış ayları sakin ve huzurlu bir ortamda hem fiziksel hem de zihinsel olarak arınma için çok uygun dönemler, biz de misafirlerimiz için çok özel wellness programları hazırladık. Spa’mız hizmet verdiği geniş alan, sunduğu terapiler ile senenin her döneminde gözde bir yenilenme merkezi olmaya devam ediyor. Konuklarımıza önümüzdeki dönemde de aynı heyecanla bütünsel bir deneyim sunmaya, onlara Bodrum’un eşsiz ruhunu pek çok farklı içerikle yaşatmaya devam edeceğiz. Ayrıca unutulmaz düğünler ve davetler için benzersiz denizimiz, farklı tonları ile yeşilimiz, sahilimiz ve sonsuzluk havuzumuz etkileyici bir fon oluşturuyor, bu görselliği gastronominin en güzel lezzetleri tamamlıyor. Yeni sezonda da gruplardan ailelere, kurumsal toplantılardan çiftlere kadar farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz” diyor.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal yenilenmenin adresi

Deniz manzaralı Spa’da benzersiz bir deneyim sunan Kempinski Hotel Barbaros Bay, sonbahar ve kış dönemine özel hazırladığı programlar, detoks, egzersiz, spa, balayı paketleri ve vegan beslenme seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara özel içerikler sunarken sağlıklı yaşam aktiviteleri ile bütünsel bir bakım, wellness ve yenilenme sağlıyor. Sanitas Spa, Uzak Doğu terapilerini sağlıklı ve zinde kalmayı sağlayan SPA terapileri ile birleştirerek misafirlerinin tüm fiziksel, zihinsel ve ruhsal beklentilerini karşılıyor.

Sonbahar ve kış aylarında özel programları ile Bodrum’da cazip bir dinlenme ve tatil noktası

Kempinski Hotel Barbaros Bay ara tatil ve sömestr dönemlerinde çocuklarıyla unutulmaz bir tatil yaşamak isteyen misafirler için sunduğu eğlence dolu aktiviteleri ve özel günlerini unutulmaz anılara dönüştürmek isteyenler için sunduğu davet paketleri ile kış döneminde etkileyici atmosferinin ve eşsiz manzarasının keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Şehrin karmaşasından kurtulmak ve doğada keyifli zaman geçirmek isteyen misafirler, yeni dönemde Bodrum Karaova’da bulunan Barbaros Farm’ın hobi bahçelerinde zaman geçirirken, zeytin hasadına katılabilir, zeytinyağının yapım aşamalarını yakından izleyebilirler.

Yeni sezonda sanata yakınlığı ile bilinen otelde, Efes Antik Kentine ve Yunan Adalarına düzenlenecek kültür turları, dans etkinlikleri ile Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum’un kültür ve sanat alanındaki dinamik buluşma noktalarından biri olmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü, yılbaşı paketlerinin yanı sıra bu özel günler için tasarlanan eğlenceli etkinlik ve partilere Bodrum’un ruhu ve dinamizmi eşlik ediyor.

Doğa ve spor severlerin de unutulmadığı yeni sezonda otel, misafirleri için doğa yürüyüşü ve doğa kulüpleri iş birliği ile Bodrum’un benzersiz güzellikleri ile bütünleşen keşif programları yanı sıra büyüleyici mavi ile yeşilin buluştuğu alanlarda yoga programları sunuyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay sonbahar kış sezonunda da farklı mutfaklarla özel bir gastronomik deneyim yaşatıyor

Yeni sezonda Gazebo Lounge oteldeki eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaparken, BarBlue keyifli buluşmaların mekânı oluyor. Kempinski Hotel Barbaros Bay’in modern yorumuyla konuklarını Türk mutfağında gastronomik bir yolculuğa çıkaran mekânı Olives Restaurant verahatlatıcı ortamında uluslararası ve yerel mutfaklardan özel çeşitler sunan Villa Rossa etkinlikler için sıcak bir ortam oluşturuyor Ayrıca Asya-Pasifik mutfağının egzotik tatlarına yaratıcı bir yorum getiren Saigon Restaurant, misafirlere farklı lezzetler yaşatıyor.