KELLER WİLLİAMS’IN DEV AİLE BULUŞMASI BU YIL BODRUM’DA

Her yıl Amerika’da dünyanın dört bir yanından sektörün 10 binlerce başarılı profesyonelin katılımıyla gerçekleşen sektörün en büyük eğitim etkinliği “Family Reunion” heyecanı Türkiye’ye geliyor. 5 – 8 Mayıs tarihlerinde Bodrum’da sektörün vizyoner oyuncularının bir araya geleceği dev aile buluşmasında sadece emlak sektörüyle ilgili değil aynı zamanda kişisel gelişim ve iş geliştirici eğitimler de verilecek.

Keller Williams’ın dev aile buluşması bu yıl Bodrum’da

Dünya’nın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, 133 bin danışmanından aldığı güçle sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Keller Williams’ın her sene şubat ayında Amerika’nın farklı eyaletlerinde gerçekleştirdiği gayrimenkul sektörünün en büyük eğitim organizasyonu olan Family Reunion deneyimini Bodrum’a taşımaya hazırlanan Keller Williams Türkiye ekibi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 5-8 Mayıs tarihlerinde Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa’da düzenlenecek aile buluşmasında dünyanın dört bir yanından Keller Williams çatısı altında faaliyet gösteren 400 danışman bir araya gelecek.

Keller Williams’ın uluslararası liderlerinin başarılı danışmanlarla bir araya geleceği etkinlikte, dört gün boyunca müşteri potansiyeli yaratmaktan pazarlamaya, uluslararası platformda markalaşmadan sosyal medyaya kadar birçok farklı konu sektörün içinden alanında uzman başarılı kişiler tarafından ele alınacak.

Aile Buluşması Bu Yıl İlk Kez Avrupa’da

Gary Keller ve Joe Williams’ın temellerini attığı Keller Williams’ın, bugün Amerika ve Kanada’nın yanı sıra 12 farklı ülkede 770’den fazla bölge müdürlüğünde görev alan 133 bin gayrimenkul danışmanıyla dünya lideri olan Keller Williams’ın Family Reunion toplantısı her yıl Amerika’da gerçekleşiyor. Sektörde büyük önem taşıyan bu buluşmayı Türkiye’ye taşımaktan duydukları mutluluğu dile getiren Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; “2016 yılının ilk Family Reunion etkinliğini Şubat ayında 16 bin danışmanın katılımıyla New Orleans’ta gerçekleştirdik. Türkiye’den 50 danışmanımızla katıldığımız bu dev organizasyonda 5-8 Mayıs tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizi dünya çapında tanıttık. Family Reunion bu yıl ilk kez Avrupa’da gerçekleşecek ve biz Türkiye olarak bu etkinliğe ev sahipliği yapacağız. Amerika’da ekipçe elde ettiğimiz tecrübelerimizden yararlanarak Türkiye etkinliğimizi detaylandırıyoruz. Amacımız, Amerika’daki bu muhteşem deneyimi yaşayamayan danışmanlarımıza bu deneyimi yaşatmak, sektöre vizyon katmak. Aile Buluşması anlamına gelen sektörün en büyük eğitim etkinliğinde kapımız sektörün tüm oyuncularına açık. 3 gece 4 gün sürecek kamp sürecinde panellerin yanı sıra daha önce Türkiye’de verilmemiş, benzersiz eğitimler sağlanacak. Konuşmacılarımız sadece Keller Williams danışmanlarından oluşmayacak, iş hayatında başarılı adımlar atarak adını duyuran kişileri Family Reunion’da ağırlayacağız ve deneyimlerini paylaşmalarını isteyeceğiz. Etkinlik boyunca sektörün artılarının yanı sıra sektördeki eksiklikler de ele alınacak ve problemlerin önüne geçecek yolları hep birlikte arayacağız” dedi.