Tatil-KonaklamaTurizm

IL RİCCİO BODRUM’DA MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN

Il Riccio Bodrum, düğünlerini sonbaharın esintisinde farklı ve özel kılmak isteyen çiftlerinde yeni gözdesi…

Romantik bir düğün hayal eden ve bu özel günü farklı kılmak isteyen çiftlerin tercihi Il Riccio Bodrum oluyor. Bodrum’un Cennet koyuna,  İtalya’nın Capri Adası’nın tazeleyici atmosferini taşıyan Il Riccio, rüya gibi düğünlere ve muhteşem balayı tatillerine ev sahipliği yapıyor.

Vazgeçilmez tatil rotalarından biri olan Capri Adası’nın en seçkin oteli Capri Palace Hotel’in Michelin Yıldızlı restoranı Il Riccio Restaurant’ın Bodrum’daki kardeşi Il Riccio Bodrum; seçkin menüsü ve atmosferiyle dümenini Türkiye kıyılarına çevirdi.

Çok özel mimarisi, her biri birer sanat eseri olan dekoratif dokunuşları, her adımda mavi ve beyazın dansı… İtalyan esintisini iliklerinizde hissettiğiniz, Il Riccio’nun adını aldığı deniz kestaneli spesiyal tariflerin yer aldığı menüler ile unutulmaz bir güne imza atmak isteyen çiftlerin gözdesi Il Riccio…

Evlenecek çiftler için hazırlanan ve romantik detayların hakim olduğu odalarda, düğün gecesine özel konaklama hediye eden otel, özel sürprizlerle de misafirlerini şımartmayı unutmuyor. Il Riccio, yorgun gecenin ardından ertesi güne özel oda kahvaltısı, geç çıkış imkanı gibi sürprizlerle yeni evlilerin gönlünde taht kuruyor. Çiftler otelden “hoşçakalın kokteyli” ile uğurlanırken havaalanına transferleri ücretsiz olarak sağlanıyor.